Meniu
Krepšelis

Nušviesti dinozaurai

Nušviesti dinozaurai
Nušviesti dinozaurai
17.99€
Be PVM: 16.50€
  • Sandėlys: Turime
  • Modelis: 9786098252040
  • ISBN: 9786098252040

Keliauk laiku į praeitį ir susitik įspūdingiausius priešistorės dinozaurus, augalus ir gyvūnus. Tyrinėk priešistorinį pasaulį per spalvų kaleidoskopą, sukurtą Milano dizainerių dueto „Carnovsky“.

Pasinaudok stebuklingais stikliukais ir patyrinėk įdomiausius kiekvieno žemyno dinozaurus. Kiek jų rasi per kelionę priešistorės pasaulyje?

Žemė po mūsų kojomis – laiko kapsulė. Čiupk paleontologinį filtrą ir praskleisk laiko šydą, slepiantį kadaise planetoje klajojusius dinozaurus. Giliai po žeme, lobius primenančiose sankaupose slypi kaulai, fosilijos ir suakmenėjusios priešistorės liekanos. Pasiruošk kelionei laiku prieš milijonus metų, kai visa sausuma sudarė vieną žemyną, vadinamą Pangėja. Stebėk, kaip ji pamažu suskyla, maitindama ir globodama galingus dinozaurus, vešlius augalus, gausybę žiedų bei neįprastus ankstyvuosius žinduolius. Apsilankyk visuose planetos kampeliuose ir pamatyk, kuriose vietovėse gyveno žinomiausi dinozaurai. Užlipk į stebėjimo aikštelę ir pamatyk kiekvienos vietovės dinozaurų, augalų bei kitų priešistorinių gyvūnų įvairovę. Daugiau apie juos sužinosi atsivertęs paleontologų rūšių vadovą.

Trys stikliukai – trys skirtingi vaizdai: Paimk raudoną stikliuką ir atrask skirtingose vietovėse klajojusius dinozaurus – „siaubingus driežus“. Žalias stikliukas leis patyrinėti kiekvieną vietovę. Pažvelk pro mėlyną stikliuką ir atrasi tos vietovės priešistorinius augalus bei gyvūnus.

Amžius: nuo 3 metų

64 puslapiai, viduje 3 spalvoti lęšiai, kieti viršeliai

Dydis: 290 x 350 mm

Autorius Lucy Brownridge

Iliustracijos: Carnovsky

Kalba: Lietuvių

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha