Meniu
Krepšelis

Kalėdinės

Minkšta medžiaginė knygelė pirmosioms mažylio Kalėdoms! Iliustracijos patrauks kūdikio dėmesį: draugiškas sniego senis, Kalėdų senelis elnių tempiamose rogėse... Tobula knygelė mažoms rankytėms su staigmena - traškančiu puslapiu, kuris nustebins mažylį. Supakuota apsauginėje dėžutėje - nuostabi dova..
11.99€
Be PVM:11.99€
POP-UP CHRISTMAS (Erdvinė knygelė)
Populiaru 7-20 d.d.
Šioje erdvinėje knygoje vaikai atras nuostabius kalėdinius vaizdus: mažieji elfai pakuoja dovanas, Kalėdų senelis keliauja rogėmis, traukiamomis elnių... Jaukiems žiemos vakarams, belaukiant Šv. Kalėdų!Amžius: leidėjai rekomeduoja nuo 3 metų, bet patiks ir šiek tiek jaunesniems skaitytojams.10 pusla..
12.49€
Be PVM:12.49€
THE NUTCRACKER (Muzikinė knygelė) THE NUTCRACKER (Muzikinė knygelė)
Populiaru 7-20 d.d.
Nuostabiai iliustruota muzikinė knygelė apie stebuklingą Kalėdų naktį ir atgijusį Spragtuką. Puikus būdas supažindinti vaiką su garsiausiais klasikiniais kūriniais bei lavinti muzikinį skonį. Amžius: leidėjas rekomenduoja nuo 3 metų, tačiau patiks ir jaunesniems skaitytojams (maždaug nuo metukų)10 p..
15.99€
Be PVM:15.99€
WINTER WONDERLAND SOUND BOOK (Garsų knygelė) WINTER WONDERLAND SOUND BOOK (Garsų knygelė)
Populiaru 7-20 d.d.
Pajusk žiemos magiją! Šventinė garsų knyga su ypač gražiomis iliustracijomis: mažiesiems patiks klausyti kalėdinių giesmių, sniego čežėjimo ir kitų su žiemos šventėmis susijusių garsų ir melodijų. Su takeliais bei iškirptomis detalėmis viską tyrinėjantiems pirštukams!Amžius: leidėjas rekomenduoja nu..
15.99€
Be PVM:15.99€
Įspūdinga kalėdinė perkeliamų piešinėlių ir spalvinimo knygelė viename. Knygelėje rasite daugiau nei 1000 perkeliamų piešinėlių, kuriais patys dekoruosite iliustracijas.Kaip perkelti piešinėlį: pasirinkite vietą, kur norite perkelti piešinėlį, pridėkite jį ir "užtušuokite" pieštuku. Nuėmus popierėlį..
11.99€
Be PVM:11.99€
THE TWINKLY TWINKLY CHRISTMAS TREE (Knygelė su šviečiančiomis lemputėmis) THE TWINKLY TWINKLY CHRISTMAS TREE (Knygelė su šviečiančiomis lemputėmis)
Nauja Populiaru
Mažiesiems patiks ši šventinė kalėdinė knygelė su šviečiančiomis lemputėmis ir graži istorija apie pelytę, kuri neturėjo kalėdinės lempučių girliandos. Amžius: nuo 6 mėnesių10 puslapių (vidutinio kietumo)Dydis: 210 x 210 mmIliustravo Alison FriendKalba: Anglų..
15.99€
Be PVM:15.99€
Finger printing Christmas Finger printing Christmas
Nauja Populiaru
Maža kalėdinė veiklos knygelė su dažų pagalvėle pirštų antspaudams. Šioje piešimo knygelėje rasite daug idėjų su paprastomis instrukcijomis, kaip piešti naudojant pirštų antspaudus. Subalansuota vaikams, bet patiks ir tėvams! Amžius: nuo 6 metų24 puslapiaiDydis: 150 x 115 mmIliustravo Jenny Addison..
4.99€
Be PVM:4.99€
MAGIC PAINTING CHRISTMAS CARDS (Atvirutės spalvinimui vandeniu) MAGIC PAINTING CHRISTMAS CARDS (Atvirutės spalvinimui vandeniu)
Nauja Populiaru
Magiškos kalėdinės atvirutės spalvinimui vandeniu. Nuspalvink ir išsiųsk kalėdinį sveikinimą! Rinkinyje yra dviejų skirtingų dizainų atvirutės (iš viso 10 vnt) su vokais siuntimui bei teptuku. Tereikia tik vandens! Amžius: nuo 5 metų10 atviručių, 10 vokų, teptukasDydis: 170 x 130 mmIliustravo Zuzann..
8.99€
Be PVM:8.99€
SLIDE AND SEE CHRISTMAS (Su slankiojančiomis detalėmis)
Populiaru 7-20 d.d.
Paslink ir pamatyk! Mažyliams patiks vartyti kalėdinę interaktyvią knygelę su stilingomis ir akį traukiančiomis iliustracijomis, bei stebėti, kas atsitinka judinant slankiojančias detales: Kalėdų senelis, lendantis į kaminą, eglutės lempučių įžiebimas... Su iškirptomis detalėmis ir "takeliais" - vis..
9.99€
Be PVM:9.99€
Daili ir nuotaikinga šventinė atvartėlių knygelė. Kiekviename knygelės atvartėlyje slepiasi gyvūnas - surask jį!Amžius: nuo 2 metų10 puslapiųDydis: 200 x 200 mmAutorius Sam TaplinIliustravo Gareth LucasKalba: Anglų..
9.99€
Be PVM:9.99€
Little sparkly Christmas sticker book Little sparkly Christmas sticker book
Nauja Populiaru 7-20 d.d.
Šventinė knygelė su įvairiomis kalėdinėmis iliustracijomis, kurias vaikas gali dekoruoti ne vieną kartą naudodamas daugiau nei 200 vnt. daugkartinių lipdukų!Amžius: nuo 3 metų16 puslapiai + 8 puslapių daugkartinių lipdukųDydis: 240 x 170 mmIliustravo James Newman Gray..
6.99€
Be PVM:6.99€
Kalėdinė perkeliamų piešinėlių ir spalvinimo mini knygelė viename. Kaip perkelti piešinėlį: pasirinkite vietą, kur norite perkelti piešinėlį, pridėkite jį ir "užtušuokite" pieštuku. Nuėmus popierėlį, piešinėlis bus pasirinktoje vietoje!Amžius: nuo 5 metų24 puslapiai (kieti viršeliai)Dydis: 150 x 115..
4.99€
Be PVM:4.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate, naršykite toliau.