Meniu
Krepšelis

Naujos knygos ir produktai

Tai pačios naujausios knygos vaikams - šviežiausia Skaitau nuo gimimo kategorija. Čia rasite naujus leidinius, kurie buvo itin kruopščiai atrinkti bei naujai patalpinti mūsų knygyne.

ASTRID LINDGREN - Mažų žmonių DIDELĖS SVAJONĖS ASTRID LINDGREN - Mažų žmonių DIDELĖS SVAJONĖS
Nauja Populiaru
Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Būdama maža Astrida pamėgo istorijas. Augdama apsupta gamtos, ji dienas leido kaip laisvę mylinti mergaitė: tyrinėjo miškus, žaidė su broliu ir seserimis ir krėtė išdaigas. Iš šių patirčių gimė Pepės Ilgakojinės personažas, ši..
12.99€
Be PVM:11.92€
NEIL ARMSTRONG - Mažų žmonių DIDELĖS SVAJONĖS NEIL ARMSTRONG - Mažų žmonių DIDELĖS SVAJONĖS
Nauja Populiaru
Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Būdamas mažas, Neilas su tėčiu apsilankė aviacijos pasirodyme ir susižavėjo ten pamatytais lėktuvais. Taip gimė visą gyvenimą trukęs pomėgis skraidyti. Neilas išmoko pilotuoti lėktuvą dar nemokėdamas vairuoti! Kurį laiką pilot..
12.99€
Be PVM:11.92€
GERIAUSIA BLOGA DIENA GYVENIMENaujiena knygyno lentynose!Knyga kiekvienam vaikui, kuriam yra tekę pabusti prastos nuotaikos! Šmaikšti, šilta istorija apie visiems mums pasitaikančias blogas dienas ir draugystės galią.Vilkiukui šiandien siaubinga diena: lauke debesuota (nors iš tikrųjų danguje –..
9.99€
Be PVM:9.17€
Interaktyvi knygelė su žibintuvėliu! Žybsi danguje žvaigždelės,Meškio merkiasi akelės...Meškiukas jau ruošiasi miegoti, bet iš pradžių nori palinkėti labos nakties draugams. Ar padėsi juos rasti?Čiupk šioje eiliuotoje knygelėje esantį stebuklingą kartoninį žibintuvėlį, įkišk jį tarp puslapių ir iešk..
11.99€
Be PVM:11.00€
Apie korteles:Kortelės padės vaiką supažindinti su žmogaus anatomija, suprasti savo kūną ir taps pagrindu svarbioms temoms apie vaikų atsiradimą, lytis ir toleranciją. Kortelės kurtos konsultuojantis su specialistais ir yra skirtos priešmokyklinio amžiaus vaikams bei pradinukams (tačiau įdomios visa..
24.75€
Be PVM:22.71€
Daugkartinė SPALVINIMO VANDENIU knygelė - smagus būdas: mokytis skaičiųmokytis spalvų lavinti smulkiąją motorikąŠiai spalvinimo knygelei tereikia tik vandens! Čiupk knygelėje esantį teptuką, sudrėkink jį vandeniu ir stebėk, kaip stebuklingai išryškėja spalvos. Vandeniui išdžiūvus, spalvos vėl pradin..
8.45€
Be PVM:7.75€
Daugkartinė SPALVINIMO VANDENIU knygelė - smagus būdas: mokytis spalvųsužinoti, kaip ir kokie vaisiai, daržovės auga soduose ir daržuoselavinti smulkiąją motorikąŠiai spalvinimo knygelei tereikia tik vandens! Čiupk knygelėje esantį teptuką, sudrėkink jį vandeniu ir stebėk, kaip stebuklingai išryškėj..
8.45€
Be PVM:7.75€
Istorija, mokanti ne ignoruoti problemas, o spręsti jas kartu.Humoristinis ir įkvepiantis pasakojimas apie miesto gyventojus, kuriuos netikėtai apsemia vanduo. Jis kyla po truputį, todėl gyvūnai pernelyg nesirūpina – tikisi, kad situacija išsispręs savaime. Tačiau, kaip ir visos nesprendžiamos bėdos..
11.99€
Be PVM:11.00€
Pažink įdomų augalų pasaulį ir atlik smagius eksperimentus savo namuose!Ir kas sakė, kad pažinimas gali būti nuobodus? Skaitydami šią spalvingą, įtraukiančią pažintinę knygą pasijusite tarsi braidytumėt po augalų pieva. Knygoje rasite įdomių, keistų ir net juokingų faktų apie mūsų žaliuosius kaimynu..
15.99€
Be PVM:14.67€
Piešk-nutrink-piešk su vienaragiais! Specialus markeris, kuris nusitrina - galima vėl ir vėl spręsti užduotėles - keliauti labirintu, jungti taškus, ieškoti skirtumų!  Smagus būdas mokytis kontroliuoti pieštuką, mokytis skaičių ir pasiruošti pirmosioms raidelėms!Amžius: nuo 3 metų24 puslapiaiDy..
9.99€
Be PVM:9.17€
Garsų knygelė su nuostabiomis iliustracijomis, vaizduojančiomis įvairią statybų techniką ir darbus. Spausk mygtukus ir išgirsk! Su iškirptomis detalėmis ir "takeliais" - viską tyrinėjantiems pirštukams! 10 lengvai paspaudžiamų mygtukų - 10 skirtingų garsų!Amžius: nuo 1 metų10 puslapių (vidutinio kie..
15.99€
Be PVM:14.67€
Nedidelio formato kalėdinė knygelė su garsais vaikams. Mažiems vaikams patiks ryškiaspalvės iliustracijos, įvairūs garsai bei pastabumo žaidimai.Amžius: nuo 1 metų10 puslapių (vidutinio kietumo)Dydis: 170 x 170 mmIliustravo Jo RooksKalba: Anglų..
12.59€
Be PVM:11.55€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 24 (2 puslapių)