Meniu
Krepšelis

Naujos knygos ir produktai

Tai pačios naujausios knygos vaikams - šviežiausia Skaitau nuo gimimo kategorija. Čia rasite naujus leidinius, kurie buvo itin kruopščiai atrinkti bei naujai patalpinti mūsų knygyne.

Interaktyvi pažinimo knyga mažiesiems padės mokytis atpažinti skirtingas žmogaus kūno dalis, svarbiausius organizmo procesus, sužinoti apie penkis pojūčius, skirtingas emocijas, sveikos mitybos, judėjimo svarbą bei aptarti dienos rutiną, o knygoje esančios užduotėlės skatins vaiką dar labiau įsitrau..
15.99€
Be PVM:14.67€
Interaktyvi pažinimo knyga apie gamtą mažiesiems padės mokytis atpažinti skirtingus metų laikus, suprasti vandens ciklą, atrasti įvairių gyvūnų buveines, saugoti gamtą, o knygoje esančios užduotėlės skatins vaiką dar labiau įsitraukti į pažinimo procesą ir plėsti žodyną.Su atvartėliaisSu slankiuoju ..
15.99€
Be PVM:14.67€
Rinkinys MANO DIDŽIOSIOS PAŽINIMO KNYGOS
Populiaru -12 %
Rinkinyje - dvi interaktyvios pažinimo serijos knygos - „Gamta“ bei „Aš ir mano kūnas“. Knygoje esantys interaktyvūs elementai bei užduotėlės padės dar labiau įsitraukti į pažinimo procesą ir plėsti žodyną.Su atvartėliaisSu veidrodėliuSu reljefiniais elementaisSu slankiuoju ratuSu spindinčiomis deta..
28.00€ 31.98€
Be PVM:25.69€
Terapinės pasakos – fantastiškas išradimas! Tai smagios istorijos, kuriose tarp eilučių slypi mažiesiems klausytojams skirtos žinutės. Jos stebuklingai lengvai pasiekia vaikų galveles bei širdeles ir yra gerokai patrauklesnės ir aiškesnės, negu tiesiai jiems sakomi prašymai, pasiūlymai ar nurodymai...
19.95€
Be PVM:18.30€
Rinkinyje yra dvi knygos: „Geriausia bloga diena gyvenime“. Knyga kiekvienam vaikui, kuriam yra tekę pabusti prastos nuotaikos! Interaktyvi situacijų knygelė „Sprogstu iš pykčio!“. Su atvartėliais, slankiosiomis detalėmis bei praktiniais patarimais tėveliams.Pagrindinis šių knygelių tikslas - leisti..
17.98€ 19.98€
Be PVM:16.50€
Rinkinį sudaro: Išskirtinės mokomosios kortelės KOSMOSAS. Ypač tvirtos ir kokybiškos, su pagrindiniais kosmoso temos objektų paveikslėliais vienoje pusėje, išsamiais, aiškiai pateiktais aprašymais kitoje pusėje. Supakuotos patogioje ir tvirtoje dėžutėje. Sukurta Lietuvoje bendradarbiaujant su astron..
39.24€ 44.68€
Be PVM:36.00€
Rinkinyje yra keturios knygos: Šiuolaikiška eiliuota istorija „Didvyris Vilkas“. Pasakose vilką esame įpratę matyti kaip neigiamą personažą, tačiau šioje knygoje būtent jis ir tampa istorijos didvyriu, herojumi. Pagrindinė pasakos mintis - nebūtina būti gražuoliu ar stipruoliu princu, kad būtum didv..
35.01€ 38.96€
Be PVM:32.12€
Pažink įdomų augalų pasaulį ir atlik smagius eksperimentus savo namuose!Ir kas sakė, kad pažinimas gali būti nuobodus? Skaitydami šią spalvingą, įtraukiančią pažintinę knygą pasijusite tarsi braidytumėt po augalų pieva. Knygoje rasite įdomių, keistų ir net juokingų faktų apie mūsų žaliuosius kaimynu..
15.99€
Be PVM:14.67€
Piešk-nutrink-piešk! Piešimo knyga su pavyzdžiais, kaip piešti žingsnis po žingsnio. Specialus markeris, kuris nusitrina - piešti galima vėl ir vėl!  Smagus būdas mokytis kontroliuoti pieštuką, mokytis piešti ir pasiruošti pirmosioms raidelėms!Amžius: 3-5 metai24 puslapiaiDydis: 276 x 216 mmIli..
9.99€
Be PVM:9.17€
Piešk-nutrink-piešk! Specialus markeris, kuris nusitrina - piešti galima vėl ir vėl!  Smagus būdas mokytis kontroliuoti pieštuką, mokytis piešti ir pasiruošti pirmosioms raidelėms!Amžius: nuo 3 metų24 puslapiaiDydis: 276 x 216 mmIliustravo Kimberley ScottĮspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų dė..
9.99€
Be PVM:9.17€
Piešk-nutrink-piešk! Specialus markeris, kuris nusitrina - piešti ir rašyti galima vėl ir vėl!  Smagus būdas mokytis kontroliuoti pieštuką ir pasiruošti pirmosioms raidelėms!Amžius: 3-5 metai24 puslapiaiDydis: 276 x 216 mmIliustravo Christine SheldonĮspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų dėl smu..
9.99€
Be PVM:9.17€
Garsai ir slankiosios detalės vienoje knygelėje su nuostabiomis iliustracijomis, vaizduojančiomis įvairius laukinius gyvūnus. Pajudink detalę ir išgirsk! Amžius: nuo 6 mėnesių8 puslapiai (stori)10 skirtingų garsųDydis: 210 x 210 mmIliustravo Ailie BusbyKalba: Anglų..
15.99€
Be PVM:14.67€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 30 (3 puslapių)