Meniu
Krepšelis

Naujos knygos ir produktai

Tai pačios naujausios knygos vaikams - šviežiausia Skaitau nuo gimimo kategorija. Čia rasite naujus leidinius, kurie buvo itin kruopščiai atrinkti bei naujai patalpinti mūsų knygyne.

Vilkas nusiminęs. Jis mėgsta skaityti istorijas apie didvyrius, bet nesijaučia panašus į nė vieną iš jų. Jie žavingi, drąsūs, stiprūs ir nė iš tolo neprimena vilkų! Bet sykį baisus milžinas įsiveržia į biblioteką - ar Vilkui pavyks jį įveikti? Galbūt tikrasis didvyris - ne žavingas stipruolis, o pap..
8.49€
Be PVM:7.79€
- Vilkas! - suriko choru visi.O kėslai jo būna visad pikti.Dar perversi puslapį ir bus prie namų...O ne! Gali būti, kad jau per vėlu! Kuomet Beno pasaka prieš miegą buvo netikėtai nutraukta, į jo namus atkeliavo trys maži draugiški paršiukai. Tačiau ir piktas pilkas Vilkas netoliese... Galbūt šį kar..
8.49€
Be PVM:7.79€
Apie korteles:Rinkinyje yra 20 kokybiškų, ypač tvirtų mokomųjų kortelių saugiais užapvalintais kampais. Kiekvienos kortelės dydis - 180 x 130 mm. Vienoje pusėje - Lietuvos šventės ar atmintinos dienos iliustracija, kitoje pusėje - jos pavadinimas bei aprašymas.  Mokomosios kortelės su kit..
16.79€
Be PVM:15.40€
Apie korteles:Rinkinyje yra 20 kokybiškų, ypač tvirtų mokomųjų kortelių užapvalintais kampais. Kiekvienos kortelės dydis - 180 x 130 mm. Vienoje pusėje - aukštos kokybės reali paukščio nuotrauka baltame fone, kitoje pusėje - paukščio pavadinimas lietuviškai, lotyniškai ir angliškai bei aprašymas lie..
16.79€
Be PVM:15.40€
4 knygelių rinkinys SVARBŪS ĮVYKIAI
Nauja -14 %
Rinkinyje - keturios interaktyvios situacijų knygelės su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis: „Keliauju į darželį“, „Sudie, sauskelnės“, „Valykimės dantukus“, „Sprogstu iš pykčio“.Puoduko reikalaiPirmosios dienos vaikų darželyjeDantukų valymasEmocijų valdymasSu atvartėliais bei slankiosiomis det..
34.49€ 39.96€
Be PVM:31.64€
Svarbūs įvykiai: SPROGSTU IŠ PYKČIO!
Nauja Populiaru
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis vaikams. Susipažink su Gabriele - jos diena prasidėjo nekaip ir šiandien ji jaučiasi kaip niekad pikta! Knygelė padės mokytis valdyti emocijasSu atvartėliais bei slankiosiomis detalėmisLavina smulkiąją motorikąSu praktiniais gy..
9.99€
Be PVM:9.17€
Svarbūs įvykiai: VALYKIMĖS DANTUKUS!
Nauja Populiaru
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis padės vaikui susipažinti su dantukų valymo rutina bei paskatins rūpintis savaisiais!Kaip prižiūrėti dantukusSu atvartėliais bei slankiosiomis detalėmisLavina smulkiąją motorikąSu praktiniais gydytojos, ankstyvojo ugdymo konsult..
9.99€
Be PVM:9.17€
Interaktyvi enciklopedija. Pasinaudok stebuklingais stikliukais ir patyrinėk įdomiausius gyvius pievose ir jūrų gelmėse! Griebkite didinamuosius stiklus, tinklelius ir pirmyn į pievas! Tikriausiai pamenate, kaip vaikystėje su didžiausiu smalsumu ir džiaugsmu tyrinėjote gyvius žolėse, ..
21.80€
Be PVM:20.00€
Ženklas: Wee Gallery
Medžiaginė knygelė kūdikiui su kontrastingais piešinėliais vizualiniam suvokimui bei čežančiais atvartėliais smulkiosios motorikos lavinimui - idealiai tinka kaip pirmoji kūdikio knygelė. Švelnus audinys su papildomu paminkštinimu. Supakuota gražioje dėžutėje, puiki dovana einant lankyti naujagimį!D..
19.99€
Be PVM:18.34€
 WIND-UP BUS (Interaktyvi knyga su žaisliniu autobusu)
Nauja -23 % Neturime
Knyga, virstanti didžiuliu miestu, kurio gatvėmis rieda raudonas Londono autobusas! Amžius: Nuo 3 metų (yra smulkių detalių, mažiems vaikams vartyti tik su suaugusiųjų priežiūra) 10 puslapių (kieti), žaislinis autobusasDydis: 306 x 246 mmIliustravo Stefano Tognetti..
19.99€ 25.99€
Be PVM:18.34€
Knyga ir žaislas viename. Trys skirtingos trasos - maršrutai, kuriais gaisrinės automobilis skuba į iškvietimus! Amžius: Nuo 3 metų (yra smulkių detalių, mažiems vaikams vartyti tik su suaugusiųjų priežiūra) 14 puslapių (kieti), žaislinis gaisrinės modeliukas su įjungiamu garsiniu signalu)Dydis: 311..
25.99€
Be PVM:23.84€
 WIND-UP LADYBIRD (Interaktyvi knyga su žaislu - boružėle)
Nauja -23 % Neturime
Knyga ir žaislas viename. Keliauk kartu su boružėle - knygoje net keturi skirtingi takeliai, vedantys per sodą. Atrask čia augančius augalus bei gyvenančius vabzdžius.Amžius: Nuo 3 metų (yra smulkių detalių, mažiems vaikams vartyti tik su suaugusiųjų priežiūra) 10 puslapių (kieti), žaislinė boružėlė..
19.99€ 25.99€
Be PVM:18.34€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 31 (3 puslapių)