Meniu
Krepšelis

Su atvartėliais

4 knygelių rinkinys SVARBŪS ĮVYKIAI
Populiaru -14 %
Rinkinyje - keturios interaktyvios situacijų knygelės su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis: „Keliauju į darželį“, „Sudie, sauskelnės“, „Valykimės dantukus“, „Sprogstu iš pykčio“.Puoduko reikalaiPirmosios dienos vaikų darželyjeDantukų valymasEmocijų valdymasSu atvartėliais bei slankiosiomis det..
34.49€ 39.96€
Be PVM:31.64€
Interaktyvi pažinimo knyga mažiesiems padės mokytis atpažinti skirtingas žmogaus kūno dalis, svarbiausius organizmo procesus, sužinoti apie penkis pojūčius, skirtingas emocijas, sveikos mitybos, judėjimo svarbą bei aptarti dienos rutiną, o knygoje esančios užduotėlės skatins vaiką dar labiau įsitrau..
15.99€
Be PVM:14.67€
Interaktyvi pažinimo knyga apie gamtą mažiesiems padės mokytis atpažinti skirtingus metų laikus, suprasti vandens ciklą, atrasti įvairių gyvūnų buveines, saugoti gamtą, o knygoje esančios užduotėlės skatins vaiką dar labiau įsitraukti į pažinimo procesą ir plėsti žodyną.Su atvartėliaisSu slankiuoju ..
15.99€
Be PVM:14.67€
Rinkinys GAMTA IR GYVŪNAI
Nauja -10 %
Rinkinyje:Interaktyvi pažinimo serijos knyga - „Gamta“ Knygoje esantys interaktyvūs elementai bei užduotėlės padės dar labiau įsitraukti į pažinimo procesą ir plėsti žodyną.Išskirtinės mokomosios kortelės MIŠKO GYVŪNAI. Ypač tvirtos ir kokybiškos, su Lietuvoje sutinkamų gyvūnų nuotraukomis vienoje p..
31.22€ 34.69€
Be PVM:28.64€
Rinkinys MANO DIDŽIOSIOS PAŽINIMO KNYGOS
Populiaru -12 %
Rinkinyje - dvi interaktyvios pažinimo serijos knygos - „Gamta“ bei „Aš ir mano kūnas“. Knygoje esantys interaktyvūs elementai bei užduotėlės padės dar labiau įsitraukti į pažinimo procesą ir plėsti žodyną.Su atvartėliaisSu veidrodėliuSu reljefiniais elementaisSu slankiuoju ratuSu spindinčiomis deta..
28.00€ 31.98€
Be PVM:25.69€
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis padės vaikui susipažinti su vakaro rutina bei pasiruošti miegeliui.Knygelė, kuri padės užmigdyti net ir didžiausią nemiegaliųSu atvartėliais bei slankiosiomis detalėmisLavina smulkiąją motorikąSu praktiniais gydytojos, ankstyvo..
9.99€
Be PVM:9.17€
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis padrąsins vaiką ir padės pasiruošti vizitui pas gydytoją bei nugalėti visas baimes!„Svarbūs įvykiai“ knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Knygelėje „Ke..
9.99€
Be PVM:9.17€
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis padės palengvinti adaptaciją darželyje.„Svarbūs įvykiai“ knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Knygelėje „Keliauju į darželį“ - Beno pirmoji diena darže..
9.99€
Be PVM:9.17€
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis vaikams. Susipažink su Gabriele - jos diena prasidėjo nekaip ir šiandien ji jaučiasi kaip niekad pikta! Knygelė padės mokytis valdyti emocijasSu atvartėliais bei slankiosiomis detalėmisLavina smulkiąją motorikąSu praktiniais gy..
9.99€
Be PVM:9.17€
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis padės vaikui atsisveikinti su sauskelnėmis ir išmokti naudotis puoduku ar tualetu.„Svarbūs įvykiai“ knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Knygelėje „Sud..
9.99€
Be PVM:9.17€
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis padės vaikui susipažinti su dantukų valymo rutina bei paskatins rūpintis savaisiais!Kaip prižiūrėti dantukusSu atvartėliais bei slankiosiomis detalėmisLavina smulkiąją motorikąSu praktiniais gydytojos, ankstyvojo ugdymo konsult..
9.99€
Be PVM:9.17€
Knygelė su ryškiomis iliustracijomis, skirtingomis tekstūromis, iškirptomis detalėmis ir takeliais. Specialiai mažiems pirštukams, norintiems viską pačiupinėti! Kiekvieno puslapio iliustracija skirta tam tikrai spalvai identifikuoti - nuo raudonų braškių ir pomidorų darželyje iki melsvų delfinų, žai..
12.99€
Be PVM:11.92€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 37 (4 puslapių)