Meniu
Krepšelis

Su atvartėliais

Knygelė su ryškiomis iliustracijomis, skirtingomis tekstūromis, atvartėliais, slepiančiais siurprizus, iškirptomis detalėmis ir takeliais. Specialiai mažiems pirštukams, norintiems viską pačiupinėti! Kiekvienas puslapis skatina vizualinę stimuliaciją pasitelkiant paprastus, akį traukiančius paveiksl..
9.99€
Be PVM:9.99€
Knygelė su ryškiomis iliustracijomis, skirtingomis tekstūromis, iškirptomis detalėmis ir takeliais. Specialiai mažiems pirštukams, norintiems viską pačiupinėti! Kiekvieno puslapio iliustracija skirta tam tikrai spalvai identifikuoti - nuo raudonų braškių ir pomidorų darželyje iki melsvų delfinų, žai..
9.99€
Be PVM:9.99€
Inovatyvi, interaktyvi knyga, kurios puslapiai virtę pliušinių žaisliukų kambariais, o ją vartantis vaikas tampa aktyviu veikėju, padėdamas jiems susiruošti miegoti: išvalyti dantis, nuprausti, pagirdyti, sušukuoti, paskaityti pasakėlę, pabučiuoti ir paguldyti į lovytes. Ši knyga – tikras išsigelbėj..
14.49€
Be PVM:14.49€
THE BIG STEPS: NO MORE NAPPIES
Populiaru 7-20 d.d.
Ženklas: Pan Macmillan
Galite rezervuoti! Knygelių papildymas turėtų atkeliauti gruodžio pradžioje.Knygelė laimėjo Geriausios knygos vaikams iki 2 metų amžiaus apdovanojimą. "The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Šioje knygelėje Mili ..
7.99€
Be PVM:7.99€
WHY DO WE NEED A POTTY? (Knygelė su atvartėliais)
Nauja Populiaru 7-20 d.d.
Kam reikalingas puodukas? Kaip juo naudotis? Smagi mokomoji situacijų knygelė su atvartėliais - kad puoduko reikalai būtų sklandūs ir suprantami! Amžius: nuo 2 metų12 puslapių Dydis: 196 x 166 mmIliustravo Marta Alvarez MiguensKalba: Anglų..
9.49€
Be PVM:9.49€
THE BIG STEPS: I AM NOT SLEEPY (Knygelė su atvartėliais)
Populiaru Neturime
Ženklas: Pan Macmillan
"The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Šioje knygelėje Nedas ruošiasi miegoti (nors jam atrodo, kad jis dar nenori miego): susitvarko žaislus, nusiprausia, klauso pasakos prieš miegą. Šioje knygelėje rasite smag..
7.99€
Be PVM:7.99€
Ženklas: Pan Macmillan
"The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Šioje knygelėje Nencė ir Tedas lankosi pas dantų gydytoją apžiūrai. Šioje knygelėje rasite smagių atvartėlių, judinimo mechanizmų bei praktinių gydytojos Amandos Gummer pat..
7.99€
Be PVM:7.99€
THE BIG STEPS: WE'RE GOING TO THE DOCTOR (Knygelė su atvartėliais)
Populiaru 7-20 d.d.
Ženklas: Pan Macmillan
"The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Šioje knygelėje Bilis ir Nelė lankosi pas gydytoją apžiūrai bei injekcijai. Knygelėje rasite smagių atvartėlių, judinimo mechanizmų bei praktinių gydytojos Amandos Gummer p..
7.99€
Be PVM:7.99€
Ženklas: Pan Macmillan
"The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Šioje knygelėje Nencė taps vyresniąja seserimi - jos šeima ruošiasi naujojo nario atvykimui į pasaulį. Knygelėje rasite smagių atvartėlių, judinimo mechanizmų bei praktinių..
7.99€
Be PVM:7.99€
Sek paskui mažą peliuką sode ir pakeliui sutik dar daugiau sodo gyventojų! Kas slepiasi po lapais, žiedlapiais? Žavinga knygelė su tvirtais atvartais mažiesiems suteiks daug atradimų kiekviename puslapyje - nuo drugelių iki paukščių, varlių bei sraigių.Amžius: nuo 10 mėnesių12 puslapiųDydis: 150 x 1..
6.99€
Be PVM:6.99€
LITTLE LIFT AND LOOK: JUNGLE (Knygelė su atvartėliais)
Nauja Populiaru
Sek paskui mažą beždžionėlę ir pakeliui sutik dar daugiau džiunglių gyventojų! Kas slepiasi po lapais, krūmuose? Žavinga knygelė su tvirtais atvartais mažiesiems suteiks daug atradimų kiekviename puslapyje!Amžius: nuo 10 mėnesių12 puslapiųDydis: 150 x 135 mmAutorius Anna MilbourneIliustravo Christin..
6.99€
Be PVM:6.99€
Sek paskui mažą vėžliuką ir pakeliui sutik dar daugiau vandens gyventojų! Kas slepiasi koralų rife, tarp jūros dumblių ir kitų vandens augalų? Žavinga knygelė su tvirtais atvartais mažiesiems suteiks daug atradimų kiekviename puslapyje.Amžius: nuo 10 mėnesių12 puslapiųDydis: 150 x 135 mmAutorius Ann..
6.99€
Be PVM:6.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate, naršykite toliau.