Meniu
Krepšelis

Su slankiosiomis detalėmis

Vaikiškos knygos su slankiaisias „pastumk“, „patrauk“ ir „pasuk“ mechanizmais skatina motorinių įgūdžių vystymąsi bei veiksmo - žvilgsnio koordinaciją, padeda suprasti atlikto veiksmo/pasekmės ryšį.

Pirmosios istorijos: RAUDONKEPURAITĖ (Su slankiosiomis detalėmis) Pirmosios istorijos: RAUDONKEPURAITĖ (Su slankiosiomis detalėmis)
Populiaru -17 %
Klasikinė pasaka, adaptuota patiems mažiausiems! "Raudonkepuraitė" - viena garsiausių pasaulio pasakų. Manoma, kad istorija kilusi iš liaudies pasakų, o pirmoji rašytinė versija priklauso Šarliui Pero. Vėliau ją užrašė ir broliai Grimai - jų versija tapo populiariausia ir žinoma iki šių dienų. Pagri..
7.49€ 8.99€
Be PVM:6.87€
Pirmosios istorijos: DŽIUNGLIŲ KNYGA (Su slankiosiomis detalėmis) Pirmosios istorijos: DŽIUNGLIŲ KNYGA (Su slankiosiomis detalėmis)
Populiaru -17 %
Klasikinė pasaka, adaptuota patiems mažiausiems! Mauglis - žmonių vaikas, tačiau auga su vilkais ir mokosi džiunglių įstatymų. Interaktyvi knygelė adaptuota patiems mažiausiems skaitytojams pagal pasaką "Džiunglių knyga" - tai garsiausias anglų rašytojo Rudyard Kipling kūrinys vaikams. Eiliuotas tek..
7.49€ 8.99€
Be PVM:6.87€
Pirmosios istorijos: AUKSAPLAUKĖ IR TRYS LOKIAI (Su slankiosiomis detalėmis) Pirmosios istorijos: AUKSAPLAUKĖ IR TRYS LOKIAI (Su slankiosiomis detalėmis)
Populiaru -17 %
Klasikinė pasaka, adaptuota patiems mažiausiems! Pasaka vaikams apie Auksaplaukę ir tris lokius, kurių namelyje mergaitė leido laiką. "Pirmosios istorijos" - tai interaktyvios pasakų knygos vaikams,  adaptuotos patiems mažiausiems skaitytojams. Paprastas, aiškus siužetas, smagūs piešiniai, ..
7.49€ 8.99€
Be PVM:6.87€
Svarbūs įvykiai: AŠ DAR NENORIU MIEGOTI! Svarbūs įvykiai: AŠ DAR NENORIU MIEGOTI!
Populiaru -15 %
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis padės vaikui susipažinti su vakaro rutina bei pasiruošti miegeliui.Knygelė, kuri padės užmigdyti net ir didžiausią nemiegaliųSu atvartėliais bei slankiosiomis detalėmisLavina smulkiąją motorikąSu praktiniais gydytojos, ankstyvo..
8.49€ 9.99€
Be PVM:7.79€
Svarbūs įvykiai: KELIAUJAME PAS GYDYTOJĄ! Svarbūs įvykiai: KELIAUJAME PAS GYDYTOJĄ!
Populiaru -15 %
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis padrąsins vaiką ir padės pasiruošti vizitui pas gydytoją bei nugalėti visas baimes!„Svarbūs įvykiai“ knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Knygelėje „Ke..
8.49€ 9.99€
Be PVM:7.79€
Svarbūs įvykiai: KELIAUJU Į DARŽELĮ! Svarbūs įvykiai: KELIAUJU Į DARŽELĮ!
Populiaru -15 %
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis padės palengvinti adaptaciją darželyje.„Svarbūs įvykiai“ knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Knygelėje „Keliauju į darželį“ - Beno pirmoji diena darže..
8.49€ 9.99€
Be PVM:7.79€
Svarbūs įvykiai: SPROGSTU IŠ PYKČIO!
Populiaru -15 %
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis vaikams. Susipažink su Gabriele - jos diena prasidėjo nekaip ir šiandien ji jaučiasi kaip niekad pikta! Knygelė padės mokytis valdyti emocijasSu atvartėliais bei slankiosiomis detalėmisLavina smulkiąją motorikąSu praktiniais gy..
8.49€ 9.99€
Be PVM:7.79€
Svarbūs įvykiai: SUDIE, SAUSKELNĖS! Svarbūs įvykiai: SUDIE, SAUSKELNĖS!
Populiaru -15 %
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis padės vaikui atsisveikinti su sauskelnėmis ir išmokti naudotis puoduku ar tualetu.„Svarbūs įvykiai“ knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Knygelėje „Sud..
8.49€ 9.99€
Be PVM:7.79€
Svarbūs įvykiai: VALYKIMĖS DANTUKUS!
Populiaru -15 %
Interaktyvi situacijų knygelė su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis padės vaikui susipažinti su dantukų valymo rutina bei paskatins rūpintis savaisiais!Kaip prižiūrėti dantukusSu atvartėliais bei slankiosiomis detalėmisLavina smulkiąją motorikąSu praktiniais gydytojos, ankstyvojo ugdymo konsult..
8.49€ 9.99€
Be PVM:7.79€
Pajudink ir pamatyk! Mažyliams patiks vartyti interaktyvią knygelę su stilingomis ir akį traukiančiomis iliustracijomis, bei stebėti, kas atsitinka judinant slankiojančias detales: dinozauras, skrendantis aukštai danguje, trys maži dinozauriukai, išsiritantys iš kiaušinių... Su iškirptomis detalėmis..
10.99€
Be PVM:10.08€
Paslink ir pamatyk! Mažyliams patiks vartyti interaktyvią knygelę, su stilingomis ir akį traukiančiomis iliustracijomis, bei stebėti, kas atsitinka judinant slankiojančias detales: panda, einanti miegoti, meškėnai, besislepiantys medyje... Su iškirptomis detalėmis ir "takeliais" - viską tyrinėjantie..
10.99€
Be PVM:10.08€
Paslink ir pamatyk! Interaktyvi knyga mažyliams su spalvingomis ir stilingomis, akį traukiančiomis iliustracijomis bei slankiojančiomis detalėmis. Žaismingi plaukiojantys ruoniai, krabas, išlendantis iš kriauklės, plaukiojančios spalvingos žuvelės... Su iškirptomis detalėmis ir "takeliais" - viską t..
10.99€
Be PVM:10.08€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 18 (2 puslapių)