Meniu
Krepšelis

Sensorinės (0-3)

Knygos vaikams su skirtingais liečiamais paviršiais, tekstūromis lavina sensorinius jutimus. Kiekviename puslapyje lytėdamas skirtingus paviršius mažylis atras vis kitokius pojūčius! Šioje kategorijoje rasite keletą išskirtinių knygelių serijų:

  • TOUCHY-FEELY spalvingos knygelės su skirtingais smulkiais liečiamais paviršiais ir/arba atvartėliais.
  • DON'T TICKLE knygos vaikams su skirtingais gyvūnais/personažais, kuriuos galima ne tik pačiupinėti, bet ir išgirsti! Paskutiniame puslapyje laukia siurprizas - visų knygelės herojų choras. Puslapiai ypač tvirti, o specialus jų dizainas su iškirpimais padės vaikams juos užčiuopti ir vartyti.
  • THAT'S NOT MY vaikiškos knygelės. Mėgstami personažai ir gyvūnai, skirtingos tekstūros, tvirtas ir patogus formatas mažoms rankytėms. Ši knygelių serija laimėjo apdovanojimą (Prima Baby Reader Awards).


Knygelė - greitosios pagalbos automobilis su besisukančiais ratais. Viduje rasite dailias iliustracijas ir istoriją apie gyvūnėlių - greitosios pagalbos darbuotojų darbą. Lavina sensorinius pojūčius. Amžius: nuo 1 metų8 puslapių (kieti)Dydis: 183 x 240 mmIliustravo Stella Baggott..
9.99€
Be PVM:9.17€
Knygelė su ryškiomis iliustracijomis, "paliesk ir pajausk" skirtingos tekstūros dalimis bei iškirptomis linijomis ir detalėmis mažiems pirštukams, norintiems viską pačiupinėti! Kiekvienas puslapis skatina vizualinę stimuliaciją pasitelkiant paprastus, akį traukiančius paveikslėlius. Smagus būdas lav..
12.99€
Be PVM:11.92€
Knygelė su ryškiomis iliustracijomis, skirtingomis tekstūromis, iškirptomis detalėmis ir takeliais. Specialiai mažiems pirštukams, norintiems viską pačiupinėti! Kiekvieno puslapio iliustracija skirta tam tikrai spalvai identifikuoti - nuo raudonų braškių ir pomidorų darželyje iki melsvų delfinų, žai..
12.99€
Be PVM:11.92€
Knygelė su ryškiomis iliustracijomis, skirtingomis tekstūromis, atvartėliais, slepiančiais siurprizus, iškirptomis detalėmis ir takeliais. Specialiai mažiems pirštukams, norintiems viską pačiupinėti! Kiekvienas puslapis skatina vizualinę stimuliaciją pasitelkiant paprastus, akį traukiančius paveiksl..
12.99€
Be PVM:11.92€
Knygelė su ryškiomis iliustracijomis, "paliesk ir pajausk" skirtingos tekstūros dalimis bei iškirptomis linijomis ir detalėmis mažiems pirštukams, norintiems viską pačiupinėti. Kiekvienas puslapis skatina vizualinę stimuliaciją pasitelkiant paprastus, akį traukiančius paveikslėlius. Lavina sensorini..
12.99€
Be PVM:11.92€
Skirtingų tekstūrų ir garsų knygelė mažiesiems nekutenk begemoto. Mažyliai neatsispirs pagundai pakutenti švelnius gyvūnėlius, kad išgirstų, kaip jie atsiliepia!  Amžius: nuo 6 mėnesių10 puslapių (kieti)Dydis: 200 x 200 mmIliustravo Ana Martin Larranaga..
15.99€
Be PVM:14.67€
DON'T TICKLE THE LION! (Garsų knygelė) DON'T TICKLE THE LION! (Garsų knygelė)
Populiaru Neturime
Skirtingų tekstūrų ir garsų knygelė mažiesiems nekutenk liūto. Mažyliai neatsispirs pagundai pakutenti švelnius gyvūnėlius, kad išgirstų, kaip jie atsiliepia!  Amžius: nuo 6 mėnesių10 puslapių (kieti)Dydis: 200 x 200 mmIliustravo Ana Martin Larranaga..
15.99€
Be PVM:14.67€
Skirtingų tekstūrų ir garsų knygelė mažiesiems nekutenk vienaragio. Mažyliai neatsispirs pagundai paliesti vienaragį, drakoną, feniksą ir sniego žmogų, kad išgirstų, kaip jie atsiliepia!  Paskutiniame puslapyje laukia siurprizas - visų knygelės mitinių būtybių choras!Amžius: nuo 6 mėnesių10 pus..
15.99€
Be PVM:14.67€
Skirtingų tekstūrų ir garsų knygelė mažiesiems nekutenk dinozauro. Mažyliai neatsispirs pagundai paliesti skirtingus dinozaurus, kad išgirstų, kaip jie atsiliepia!  Amžius: nuo 6 mėnesių10 puslapių (kieti)Dydis: 200 x 200 mmIliustravo Ana Martin Larranaga..
15.99€
Be PVM:14.67€
Skirtingų tekstūrų ir garsų knygelė mažiesiems. Mažyliai neatsispirs pagundai paliesti paršelį, karvę, avelę ir arkliuką, kad išgirstų, kaip jie atsiliepia!  Paskutiniame puslapyje laukia siurprizas - visų knygelės gyvūnų choras ir "Old Macdonald Had a Farm" melodija!Amžius: nuo 6 mėnesių10 pus..
15.99€
Be PVM:14.67€
Kalėdinė skirtingų tekstūrų ir garsų knygelė mažiesiems nekutenk elnio. Mažyliai neatsispirs pagundai pakutenti elnią, pelėdą ir kitus gyvūnus, kad išgirstų, kaip jie atsiliepia!  Amžius: nuo 6 mėnesių10 puslapių (kieti)Dydis: 200 x 200 mmIliustravo Ana Martin Larranaga..
15.99€
Be PVM:14.67€
Skirtingų tekstūrų ir garsų knygelė mažiesiems nekutenk ryklio. Mažyliai neatsispirs pagundai paliesti ryklį, delfiną, žuvėdrą, jūrų liūtą, kad išgirstų, kaip jie atsiliepia!  Paskutiniame puslapyje laukia siurprizas - visų knygelės gyvūnų choras!Amžius: nuo 6 mėnesių10 puslapių (kieti)Dydis: 2..
15.99€
Be PVM:14.67€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 21 (2 puslapių)