Meniu
Krepšelis

Sensorinės

Knygos vaikams su skirtingais liečiamais paviršiais, tekstūromis lavina sensorinius jutimus. Kiekviename puslapyje lytėdamas skirtingus paviršius mažylis atras vis kitokius pojūčius! Šioje kategorijoje rasite keletą išskirtinių knygelių serijų:

  • TOUCHY-FEELY spalvingos knygelės su skirtingais smulkiais liečiamais paviršiais ir/arba atvartėliais.
  • DON'T TICKLE knygos vaikams su skirtingais gyvūnais/personažais, kuriuos galima ne tik pačiupinėti, bet ir išgirsti! Paskutiniame puslapyje laukia siurprizas - visų knygelės herojų choras. Puslapiai ypač tvirti, o specialus jų dizainas su iškirpimais padės vaikams juos užčiuopti ir vartyti.
  • THAT'S NOT MY vaikiškos knygelės. Mėgstami personažai ir gyvūnai, skirtingos tekstūros, tvirtas ir patogus formatas mažoms rankytėms. Ši knygelių serija laimėjo apdovanojimą (Prima Baby Reader Awards).
Knygelė su ryškiomis iliustracijomis, skirtingomis tekstūromis, atvartėliais, slepiančiais siurprizus, iškirptomis detalėmis ir takeliais. Specialiai mažiems pirštukams, norintiems viską pačiupinėti! Kiekvienas puslapis skatina vizualinę stimuliaciją pasitelkiant paprastus, akį traukiančius paveiksl..
11.99€
Be PVM:11.00€
Knygelė - greitosios pagalbos automobilis su besisukančiais ratais. Viduje rasite dailias iliustracijas ir istoriją apie gyvūnėlių - greitosios pagalbos darbuotojų darbą. Lavina sensorinius pojūčius. Amžius: nuo 1 metų8 puslapių (kieti)Dydis: 183 x 240 mmIliustravo Stella Baggott..
9.99€
Be PVM:9.17€
TOUCHY-FEELY ANIMALS PLAY BOOK (Sensorinė knygelė)
Populiaru 7-20 d.d.
Knygelė su ryškiomis iliustracijomis, "paliesk ir pajausk" skirtingos tekstūros dalimis bei iškirptomis linijomis ir detalėmis mažiems pirštukams, norintiems viską pačiupinėti! Kiekvienas puslapis skatina vizualinę stimuliaciją pasitelkiant paprastus, akį traukiančius paveikslėlius. Smagus būdas lav..
11.99€
Be PVM:11.00€
Knygelė su ryškiomis iliustracijomis, skirtingomis tekstūromis, iškirptomis detalėmis ir takeliais. Specialiai mažiems pirštukams, norintiems viską pačiupinėti! Kiekvieno puslapio iliustracija skirta tam tikrai spalvai identifikuoti - nuo raudonų braškių ir pomidorų darželyje iki melsvų delfinų, žai..
11.99€
Be PVM:11.00€
Knygelė su kontrastingomis iliustracijomis, "paliesk ir pajausk" skirtingos tekstūros dalimis, iškirptomis linijomis ir detalėmis mažiems pirštukams, norintiems viską pačiupinėti bei garsais! Kiekvienas puslapis skatina vizualinę stimuliaciją pasitelkiant paprastus, akį traukiančius paveikslėlius. L..
19.99€
Be PVM:18.34€
Knygelė su kontrastingomis iliustracijomis, gamtos garsais, atvartėliais ir skirtingais sensoriniais paviršiais bei iškirptomis detalėmis. Kiekvienas puslapis skatina vizualinę stimuliaciją, lavina sensorinius pojūčius. Amžius: nuo 10 mėn.10 puslapių (kieti)Dydis: 226 x 296 mmIliustravo Stella Baggo..
19.99€
Be PVM:18.34€
Skirtingų tekstūrų ir garsų knygelė mažiesiems. Mažyliai neatsispirs pagundai paliesti vienaragį, drakoną, feniksą ir sniego žmogų, kad išgirstų, kaip jie atsiliepia!  Paskutiniame puslapyje laukia siurprizas - visų knygelės mitinių būtybių choras!Amžius: nuo 6 mėnesių10 puslapių (kieti)Dydis: ..
15.99€
Be PVM:14.67€
Skirtingų tekstūrų ir garsų knygelė mažiesiems. Mažyliai neatsispirs pagundai paliesti krokodilą, flamingą, leopardą ir raganosį, kad išgirstų, kaip jie atsiliepia!  Paskutiniame puslapyje laukia siurprizas - visų knygelės gyvūnų choras!Amžius: nuo 6 mėnesių10 puslapių (kieti)Dydis: 200 x 200 m..
15.99€
Be PVM:14.67€
DON'T TICKLE THE PIG! (Garsų knygelė) DON'T TICKLE THE PIG! (Garsų knygelė)
Populiaru Neturime
Skirtingų tekstūrų ir garsų knygelė mažiesiems. Mažyliai neatsispirs pagundai paliesti paršelį, karvę, avelę ir arkliuką, kad išgirstų, kaip jie atsiliepia!  Paskutiniame puslapyje laukia siurprizas - visų knygelės gyvūnų choras ir "Old Macdonald Had a Farm" melodija!Amžius: nuo 6 mėnesių10 pus..
15.99€
Be PVM:14.67€
Paliesk ir pajausk! Sutik penkias darbštuoles bites šioje nuostabioje kietų puslapių knygelėje su skirtingomis tekstūromis kiekviename puslapyje. Kūdikius ir mažus vaikus sužavės blizgūs bitės sparnai, pūkuotas pilvelis ir spindinčios akys. Dailios kontrastingos iliustracijos su skirtingomis tekstūr..
8.99€
Be PVM:8.25€
Nuostabi kietų puslapių knygelė su skirtingomis tekstūromis kiekviename puslapyje. Šiurkštus liežuvis, pūkuotas pilvukas, minkštos pėdutės, dailūs kontrastingi paveikslėliai, paprastas, pasikartojantis tekstas įtraukiant lengvą humorą lavina mažiausiųjų sensorinius pojūčius, skatina kalbos raidą. Ši..
8.99€
Be PVM:8.25€
Paliesk ir pajausk! Sutik penkias žavingas lamas šioje nuostabioje kietų puslapių knygelėje. Dailios kontrastingos iliustracijos su skirtingomis tekstūromis, paprastas, pasikartojantis tekstas lavina mažiausiųjų sensorinius pojūčius, skatina kalbos raidą. Ši knygelių serija laimėjo "Geriausio pirkin..
8.99€
Be PVM:8.25€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 31 (3 puslapių)