Meniu
Krepšelis

Apie mus

„Skaitau nuo gimimo“ – tai projektas, įkvėptas mano, kaip mamos, patirties. Geriausia dovana mano vaikui – kokybiška knygelė. Nė vienas kitas žaislas jos nenurungė, skaitymas yra mėgstamiausias laisvalaikio užsiėmimas mūsų namuose nuo pat dukrelės Mėtos gimimo. Kaip mama, susidūriau su problema, kaip išsirinkti, kai pasiūla tokia didelė: sunku greitai atsirinkti, kas kokybiška, o kas – ne. Taip pat, išsirinkus įdomesnį variantą, pristatymo terminai būdavo tokie ilgi, kad galiausiai arba pamiršti, ką esi užsisakęs, arba net visai nebeperki, nes reikia dovanos čia ir dabar. O taip norisi įsigyti ne bet ką! Taip ir gimė mano „Skaitau nuo gimimo“ idėja, kurios svarbiausi uždaviniai yra:

  • Išanalizuoti ir praktiškai įvertinti įvairių leidėjų siūlomą spaudą vaikams.
  • Atrinkti tik kokybiškus, lavinančius, ne tik tėvams, bet ir vaikui įdomius leidinius.
  • Sukurti tokį produktą, kurio norėjau savo vaikui, bet neradau rinkoje pakankamai kokybiškos alternatyvos. Užtruko ilgai, bet esu labai patenkinta rezultatu! Jau galite įsigyti ypač kokybiškas, tvirtas, saugias lavinamąsias korteles vaikams su realiomis nuotraukomis.
  • Leisti išskirtines, aktualias, vertę kuriančias knygeles vaikams lietuvių kalba.
  • Nuolat domėtis naujienomis ir geriausias įtraukti į jau atrinktų knygų sąrašą.
  • Sukurti patogią internetinę erdvę, kurioje galima rasti susistemintą informaciją, kad būtų galima greitai išsirinkti.
  • Turėti viską vietoje – kad išsirinkus nereikėtų laukti savaičių, kol knygelė Jus pasieks! Užtikrinti ypač greitą pristatymą – stengiamės užsakymus išsiųsti tą pačią arba kitą darbo dieną.

Leidykla „Skaitau nuo gimimo“ yra išleidusi šešis mokomųjų kortelių rinkinius: „Paukščiai“, „Vabzdžiai“, „Miško gyvūnai“, „Kosmosas“, „Lietuvos šventės ir atmintinos dienos“, „Žmogaus kūnas“. Naujos įdomios temos – jau kūrybos procese! Kartu su suburta specialistų komanda stengiamės, kad kortelės būtų įdomios ne tik mažiesiems, bet ir jau paaugusiems vaikams ir net suaugusiesiems. Kortelėse esantys tekstai kritiškai peržiūrimi redaktorės. Mums labai svarbu, kad tekste neįsiveltų klaidų – ne tik gramatikos, bet ir kalbos kultūros, stilistikos. Formuokime taisyklingą vaikų kalbą nuo pirmųjų dienų! Kortelėse paprastai ir aiškiai pateikti įdomūs moksliniai faktai kruopščiai peržiūrimi tos srities specialistų. Džiugu, kad vis dažniau lavinamosios kortelės keliauja ir į ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo įstaigas, rinkinius įsigyja ir viešosios bibliotekos, – tai didžiulis įvertinimas.

„Skaitau nuo gimimo“ išleistos knygelės lietuvių kalba: sparčiai populiarėjanti visame pasaulyje kolekcinė žymių žmonių biografijų vaikams serija „Mažų žmonių DIDELĖS SVAJONĖS“ („Little People, Big Dreams“), apdovanojimą pelniusi Davido Litchfieldo „Lokys ir pianinas“, klasikinių pasakų knygelių serija „Pirmosios istorijos“ (su slankiosiomis detalėmis), interaktyvios mokomosios situacijų knygelės „Sudie, sauskelnės“, „Keliaujame pas gydytoją“, „Aš dar nenoriu miegoti“, „Keliauju į darželį“ bei dvi originalios eiliuotos pasakos „Didvyris Vilkas“ ir „Kitokia trijų paršiukų istorija“. Žadame nesustoti!

Ačiū, kad esate kartu!

„Skaitau nuo gimimo“ vaikų knygynėlio-leidyklos įkūrėja Ada Vilkė


Įmonės rekvizitai

Skaitau nuo gimimo, MB
Įmonės kodas: 305437373
PVM mokėtojo kodas: LT100013614517
Registracijos adresas: S.Žukausko g. 34-37, LT-08235 Vilnius
info@skaitaunuogimimo.lt

+37061928880


Prekės ženklas