Meniu
Krepšelis

Interaktyvios (3-5)

Interaktyvios knygos vaikams nuo 3 iki 5 metų

Labanakt, Meškiuk! Labanakt, Meškiuk!
Populiaru Neturime
Interaktyvi knygelė su žibintuvėliu! Žybsi danguje žvaigždelės,Meškio merkiasi akelės...Meškiukas jau ruošiasi miegoti, bet iš pradžių nori palinkėti labos nakties draugams. Ar padėsi juos rasti?Čiupk šioje eiliuotoje knygelėje esantį stebuklingą kartoninį žibintuvėlį, įkišk jį tarp puslapių ir iešk..
11.99€
Be PVM:11.00€
WIND-UP BUS (Interaktyvi knyga su žaisliniu autobusu)
Populiaru Neturime
Knyga, virstanti didžiuliu miestu, kurio gatvėmis rieda raudonas Londono autobusas! Amžius: Nuo 3 metų (yra smulkių detalių, mažiems vaikams vartyti tik su suaugusiųjų priežiūra) 10 puslapių (kieti), žaislinis autobusasDydis: 306 x 246 mmIliustravo Stefano Tognetti..
25.99€
Be PVM:23.84€
Knyga ir žaislas viename. Keliauk raudonu automobiliu mieste ir užmiestyje. Keturios skirtingos trasos, kuriomis rieda mašinėlė bei daugybė detalių iliustracijose, kurių smagu ne tik ieškoti, bet įdomu ir aptarti kartu su tėveliais! Amžius: Nuo 3 metų (yra smulkių detalių, mažiems vaikams vartyti ti..
25.99€
Be PVM:23.84€
Knyga ir žaislas viename. Skubėk į pagalbą su gelbėtojų sraigtasparniu - knygoje net keturi takeliai skirtingose iliustruotose situacijose. Knyga laimėjo apdovanojimą!Amžius: Nuo 3 metų (yra smulkių detalių, mažiems vaikams vartyti tik su suaugusiųjų priežiūra) 10 puslapių (kieti), žaislinis sraigta..
25.99€
Be PVM:23.84€
Knyga ir žaislas viename. Keliauk kartu su boružėle - knygoje net keturi skirtingi takeliai, vedantys per sodą. Atrask čia augančius augalus bei gyvenančius vabzdžius.Amžius: Nuo 3 metų (yra smulkių detalių, mažiems vaikams vartyti tik su suaugusiųjų priežiūra) 10 puslapių (kieti), žaislinė boružėlė..
25.99€
Be PVM:23.84€
Piratų nuotykiai interaktyvioje pasakų knygoje su trimis skirtingomis trasomis, kuriomis galima plaukioti piratų laivu! Piratų kapitonas su įgula plaukia ieškoti paslėpto lobio, tačiau jiems teks įveikti ne vieną išbandymą!Amžius: Nuo 3 metų (yra smulkių detalių, mažiems vaikams vartyti tik su suaug..
25.99€
Be PVM:23.84€
Žaisminga, tikroviška, atgyjanti istorija apie pirmąją berniuko kelionę lėktuvu, su daugybe įdomių faktų apie lėktuvus bei orouostus. Knygoje rasite net tris specialius maršrutus - takelius, kuriais keliaus kartu su knygele esantis žaislinis lėktuvėlis! Rekomenduojame ne tik lėktuvų gerbėjams, bet i..
25.99€
Be PVM:23.84€
Knyga ir žaislas viename. Lenktyniauk ir su lenktyninėmis mašinėlėmis! Trys skirtingos trasos, kuriomis tuo pačiu metu gali važiuoti abi mašinėlės!Amžius: Nuo 3 metų (yra smulkių detalių, mažiems vaikams vartyti tik su suaugusiųjų priežiūra) 14 puslapių (kieti), dvi žaislinėms mašinėlėsDydis: 312 x ..
25.99€
Be PVM:23.84€
Knyga ir žaislas viename. Keliauk traukinuku keturiais skirtingais maršrutais arba sujunk juos į vieną didelį!Amžius: Nuo 3 metų (yra smulkių detalių, mažiems vaikams vartyti tik su suaugusiųjų priežiūra) 10 puslapių (kieti), žaislinis traukinysDydis: 306 x 246 mmIliustravo Stefano Tognetti..
25.99€
Be PVM:23.84€
Knyga ir žaislas viename. Trys skirtingos trasos - maršrutai, kuriais gaisrinės automobilis skuba į iškvietimus! Amžius: Nuo 3 metų (yra smulkių detalių, mažiems vaikams vartyti tik su suaugusiųjų priežiūra) 14 puslapių (kieti), žaislinis gaisrinės modeliukas su įjungiamu garsiniu signalu)Dydis: 311..
25.99€
Be PVM:23.84€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)