Meniu
Krepšelis

Rinkiniai su nuolaida

Rinkinys - Mažų žmonių DIDELĖS SVAJONĖS
Populiaru -13 %
Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Sužinok apie išskirtinių žmonių gyvenimus - nuo mados dizainerių ir menininkų iki mokslininkų! Rinkinyje - šešios knygelės - biografijos: Frida KahloAlbert EinsteinCoco ChanelDavid AttenboroughStephen Hawking Marie Curie Ir t..
67.99€ 77.94€
Be PVM:62.38€
Trijų knygelių rinkinys PIRMOSIOS ISTORIJOS (Su slankiosiomis detalėmis)
Populiaru -10 %
Trys vaikiškos knygelės - trys klasikinės pasakos, adaptuotos patiems mažiausiems skaitytojams: „Raudonkepuraitė“, „Auksaplaukė ir trys lokiai“, „Džiunglių knyga“Eiliuotas tekstasŽaismingos, dailios iliustracijos smalsioms akytėmsSlankiosios detalės viską tyrinėjantiems pirštukamsPuikus būdas supaži..
24.27€ 26.97€
Be PVM:22.27€
4 knygelių rinkinys SVARBŪS ĮVYKIAI
Populiaru -14 %
Rinkinyje - keturios interaktyvios situacijų knygelės su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis: „Keliauju į darželį“, „Sudie, sauskelnės“, „Valykimės dantukus“, „Sprogstu iš pykčio“.Puoduko reikalaiPirmosios dienos vaikų darželyjeDantukų valymasEmocijų valdymasSu atvartėliais bei slankiosiomis det..
34.49€ 39.96€
Be PVM:31.64€
Rinkinys MANO DIDŽIOSIOS PAŽINIMO KNYGOS
Nauja Populiaru -12 %
Rinkinyje - dvi interaktyvios pažinimo serijos knygos - „Gamta“ bei „Aš ir mano kūnas“. Knygoje esantys interaktyvūs elementai bei užduotėlės padės dar labiau įsitraukti į pažinimo procesą ir plėsti žodyną.Su atvartėliaisSu veidrodėliuSu reljefiniais elementaisSu slankiuoju ratuSu spindinčiomis deta..
28.00€ 31.98€
Be PVM:25.69€
Rinkinyje - dvi daugkartinės SPALVINIMO VANDENIU knygelės. Tai smagus būdas:mokytis skaičiųsužinoti, kaip ir kokie vaisiai, daržovės auga soduose ir daržuosemokytis spalvųlavinti smulkiąją motorikąŠioms spalvinimo knygelėms tereikia tik vandens! Čiupk knygelėje esantį teptuką, sudrėkink jį vandeniu ..
12.85€ 16.90€
Be PVM:11.79€
Rinkinys BŪNA VISOKIŲ DIENŲ
Nauja -10 %
Rinkinyje yra dvi knygos: „Geriausia bloga diena gyvenime“. Knyga kiekvienam vaikui, kuriam yra tekę pabusti prastos nuotaikos! Interaktyvi situacijų knygelė „Sprogstu iš pykčio!“. Su atvartėliais, slankiosiomis detalėmis bei praktiniais patarimais tėveliams.Pagrindinis šių knygelių tikslas - leisti..
17.98€ 19.98€
Be PVM:16.50€
Rinkinyje yra dvi knygos: Šiuolaikiška eiliuota istorija „Didvyris Vilkas“. Pasakose vilką esame įpratę matyti kaip neigiamą personažą, tačiau šioje knygoje būtent jis ir tampa istorijos didvyriu, herojumi. Pagrindinė pasakos mintis - nebūtina būti gražuoliu ar stipruoliu princu, kad būtum didvyris...
15.26€ 16.98€
Be PVM:14.00€
Rinkinys GAMTOS GERBĖJAMS
Nauja -11 %
Rinkinį sudaro: Išskirtinės mokomosios kortelės MIŠKO GYVŪNAI. Ypač tvirtos ir kokybiškos, su Lietuvoje sutinkamų gyvūnų nuotraukomis vienoje pusėje, išsamiu, aiškiai pateiktu aprašymu kitoje pusėje. Supakuotos patogioje ir tvirtoje dėžutėje. Sukurta Lietuvoje!Mažų žmonių DIDELĖS SVAJONĖS: David Att..
28.34€ 31.69€
Be PVM:26.00€
Rinkinį sudaro: Išskirtinės mokomosios kortelės KOSMOSAS. Ypač tvirtos ir kokybiškos, su pagrindiniais kosmoso temos objektų paveikslėliais vienoje pusėje, išsamiais, aiškiai pateiktais aprašymais kitoje pusėje. Supakuotos patogioje ir tvirtoje dėžutėje. Sukurta Lietuvoje bendradarbiaujant su astron..
39.24€ 44.68€
Be PVM:36.00€
Rinkinys PASAKOS (nemokamas pristatymas paštomatu!)
Nauja -10 %
Rinkinyje yra keturios knygos: Šiuolaikiška eiliuota istorija „Didvyris Vilkas“. Pasakose vilką esame įpratę matyti kaip neigiamą personažą, tačiau šioje knygoje būtent jis ir tampa istorijos didvyriu, herojumi. Pagrindinė pasakos mintis - nebūtina būti gražuoliu ar stipruoliu princu, kad būtum didv..
35.01€ 38.96€
Be PVM:32.12€
Rinkinyje yra trys knygos: Interaktyvi eiliuota knygelė „Labanakt, Meškiuk“, kurioje vaikas padės meškiukui surasti draugus ir palinkėti jiems labos nakties;Šiuolaikiška eiliuota pasaka „Kitokia trijų paršiukų istorija“, kurios pagrindinė žinutė - kiekvienas nusipelno antro šanso ir galimybės tapti ..
27.25€ 32.47€
Be PVM:25.00€
Šventiška veiklos knygelė su dažų palete pirštų antspaudams (7 spalvos). Kalėdinės iliustracijos ir daug idėjų su paprastomis instrukcijomis, kaip piešti naudojant pirštų antspaudus. Subalansuota vaikams, bet patiks ir tėvams! Amžius: nuo 5 metų64 puslapiaiDydis: 213 x 165 mmIliustravo Candice Whatm..
10.90€ 15.99€
Be PVM:10.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)