Meniu
Krepšelis

Rinkiniai su nuolaida

Rinkinys - Mažų žmonių DIDELĖS SVAJONĖS
Populiaru -13 %
Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Sužinok apie išskirtinių žmonių gyvenimus - nuo mados dizainerių ir menininkų iki mokslininkų! Rinkinyje - šešios knygelės - biografijos: Frida KahloAlbert EinsteinCoco ChanelDavid AttenboroughStephen Hawking Marie Curie Ir t..
67.99€ 77.94€
Be PVM:62.38€
Rinkinyje - dvi interaktyvios knygos „Keliauju į mokyklą!“ ir „Saugok save“.Pašviesk žibintuvėliu ir pamatyk daugiau! Situacijų knygos padės pasiruošti pirmajai dienai mokykloje bei išmokti, kaip įvairiose situacijose gali apsaugoti save ir kitus.3-7 metų vaikamsFormatas: 260 x 260 mm, 36 puslapiai,..
19.98€ 21.98€
Be PVM:18.33€
Trijų knygelių rinkinys PIRMOSIOS ISTORIJOS (Su slankiosiomis detalėmis)
Populiaru -10 %
Trys vaikiškos knygelės - trys klasikinės pasakos, adaptuotos patiems mažiausiems skaitytojams: „Raudonkepuraitė“, „Auksaplaukė ir trys lokiai“, „Džiunglių knyga“Eiliuotas tekstasŽaismingos, dailios iliustracijos smalsioms akytėmsSlankiosios detalės viską tyrinėjantiems pirštukamsPuikus būdas supaži..
24.27€ 26.97€
Be PVM:22.27€
4 knygelių rinkinys SVARBŪS ĮVYKIAI
Populiaru -14 %
Rinkinyje - keturios interaktyvios situacijų knygelės su atvartėliais ir slankiosiomis detalėmis: „Keliauju į darželį“, „Sudie, sauskelnės“, „Valykimės dantukus“, „Sprogstu iš pykčio“.Puoduko reikalaiPirmosios dienos vaikų darželyjeDantukų valymasEmocijų valdymasSu atvartėliais bei slankiosiomis det..
34.49€ 39.96€
Be PVM:31.64€
Rinkinys GAMTA IR GYVŪNAI
Nauja -10 %
Rinkinyje:Interaktyvi pažinimo serijos knyga - „Gamta“ Knygoje esantys interaktyvūs elementai bei užduotėlės padės dar labiau įsitraukti į pažinimo procesą ir plėsti žodyną.Išskirtinės mokomosios kortelės MIŠKO GYVŪNAI. Ypač tvirtos ir kokybiškos, su Lietuvoje sutinkamų gyvūnų nuotraukomis vienoje p..
31.22€ 34.69€
Be PVM:28.64€
Rinkinys MANO DIDŽIOSIOS PAŽINIMO KNYGOS
Populiaru -12 %
Rinkinyje - dvi interaktyvios pažinimo serijos knygos - „Gamta“ bei „Aš ir mano kūnas“. Knygoje esantys interaktyvūs elementai bei užduotėlės padės dar labiau įsitraukti į pažinimo procesą ir plėsti žodyną.Su atvartėliaisSu veidrodėliuSu reljefiniais elementaisSu slankiuoju ratuSu spindinčiomis deta..
28.00€ 31.98€
Be PVM:25.69€
Rinkinyje - dvi daugkartinės SPALVINIMO VANDENIU knygelės. Tai smagus būdas:mokytis skaičiųsužinoti, kaip ir kokie vaisiai, daržovės auga soduose ir daržuosemokytis spalvųlavinti smulkiąją motorikąŠioms spalvinimo knygelėms tereikia tik vandens! Čiupk knygelėje esantį teptuką, sudrėkink jį vandeniu ..
12.85€ 16.90€
Be PVM:11.79€
Rinkinyje yra dvi knygos: „Geriausia bloga diena gyvenime“. Knyga kiekvienam vaikui, kuriam yra tekę pabusti prastos nuotaikos! Interaktyvi situacijų knygelė „Sprogstu iš pykčio!“. Su atvartėliais, slankiosiomis detalėmis bei praktiniais patarimais tėveliams.Pagrindinis šių knygelių tikslas - leisti..
17.98€ 19.98€
Be PVM:16.50€
Rinkinyje yra dvi knygos: Šiuolaikiška eiliuota istorija „Didvyris Vilkas“. Pasakose vilką esame įpratę matyti kaip neigiamą personažą, tačiau šioje knygoje būtent jis ir tampa istorijos didvyriu, herojumi. Pagrindinė pasakos mintis - nebūtina būti gražuoliu ar stipruoliu princu, kad būtum didvyris...
15.26€ 16.98€
Be PVM:14.00€
Rinkinį sudaro: Išskirtinės mokomosios kortelės MIŠKO GYVŪNAI. Ypač tvirtos ir kokybiškos, su Lietuvoje sutinkamų gyvūnų nuotraukomis vienoje pusėje, išsamiu, aiškiai pateiktu aprašymu kitoje pusėje. Supakuotos patogioje ir tvirtoje dėžutėje. Sukurta Lietuvoje!Mažų žmonių DIDELĖS SVAJONĖS: David Att..
28.34€ 31.69€
Be PVM:26.00€
Rinkinys GAMTOS GERBĖJAMS 2
Nauja -15 %
Rinkinį sudaro: VISAI NEBLOGI GYVŪNAI - ši knyga išsklaidys mitus apie įvairius pasaulio gyvūnus, o galbūt net padės įveikti kai kurias baimes! Knyga parašyta komiksų stiliumi, kur patys gyvūnai šmaikščiai pristato save ir griauna apie juos susidariusius stereotipus. Mažų žmonių DIDELĖS SVAJONĖS: Da..
24.65€ 28.98€
Be PVM:22.61€
Rinkinį sudaro: Išskirtinės mokomosios kortelės KOSMOSAS. Ypač tvirtos ir kokybiškos, su pagrindiniais kosmoso temos objektų paveikslėliais vienoje pusėje, išsamiais, aiškiai pateiktais aprašymais kitoje pusėje. Supakuotos patogioje ir tvirtoje dėžutėje. Sukurta Lietuvoje bendradarbiaujant su astron..
39.24€ 44.68€
Be PVM:36.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 16 (2 puslapių)