Meniu
Krepšelis

Taisyklės ir sąlygos

Pardavėjo duomenys:

Skaitau nuo gimimo, MB
Įmonės kodas: 305437373

PVM mokėtojo kodas: LT100013614517
Registracijos adresas: S.Žukausko g. 34-37, LT-08235 Vilnius
Kontaktai: +37061928880, info@skaitaunuogimimo.lt

Pristatymas Lietuvoje:

“Omniva” paštomas (užsakymams iki 35 Eur.) – 2,99 Eur.
“Omniva” paštomas (užsakymams už 35 Eur. ir daugiau) – nemokamai.
Užsisakius už 35 Eur. ir daugiau, užsakymai į OMNIVA paštomatus visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai!

Pristatymas per DPD kurjerį – 4,95 Eur. Iššskyrus Neringą.

Netinka pristatymo būdas? Gyvenate ne Lietuvoje ar norite užsakyti dovaną su pristatymu į užsienį? Susisiekite elektroniniu paštu info@skaitaunuogimimo.lt , facebook “Skaitau nuo gimimo” arba telefonu 861928880 ir kartu rasime greičiausią ir patogiausią pristatymo būdą.

Pristatymo trukmė:

Stengiamės, kad knygelės pasiektų Jus kuo greičiau! Siuntinukai išsiunčiami per 1-2 darbo dienas.

Pristatymas per DPD: paprastai siuntas pristato per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo.

Pristatymas per Omnivą: paprastai siuntas pristato per 1-3 darbo dienas nuo išsiuntimo.

Turimas knygelių kiekis:

Nuolat atnaujiname turimų knygelių kiekį, todėl Jūs visą laiką matote naujausią knygelių sandėlio informaciją. Knygelės Jums rezervuojamos tik įskaičius apmokėjimą mūsų sistemoje. Rekomenduojame atsiskaityti kortele ar elektronine bankininkyste - apmokėjimus matome iš karto. Naudojant bankinį pavedimą, apmokėjimas papildomai trunka 1-2 darbo dienas ir prekės rezervuojamos tik sulaukus pavedimo.

Gali taip atsitikti, kad kai kurių produktų kiekio šiuo metu neturėsime sandėlyje. Tokios prekės pažymėtos užrašu "7-20 d.d." Taip pat atsiskaitymo lange matysite užrašą, kad reikiamo kiekio neturime. Užsakymus, kuriuose yra knygelių, pažymėtų užrašu "7-20 d.d.", vykdome gavę prekių papildymą, tačiau tai gali užtrukti nuo 7 iki 20 darbo dienų. Išskirtiniais atvejais - šiek tiek ilgiau - taip atsitikus būtinai su Jumis susisieksime.

Prekių grąžinimas ir keitimas:

Remiantis daiktų grąžinimo ir keitimo, knygos yra negrąžintinos prekės, todėl kokybiškos prekės atgal nepriimamos ir nekeičiamos. Grąžintinos yra tik nekokybiškos ar brokuotos knygos. Jei norite grąžinti nekokybišką ar brokuotą knygą apie prekių grąžinimą informuokite mus el. Paštu info@skaitaunuogimimo.lt, facebook žinute “Skaitau nuo gimimo” arba telefonu 861928880 ne vėliau, nei per 5 darbo dienas nuo prekių atsiėmimo. Susitarsime dėl grąžinimo/keitimo.