Meniu
Krepšelis

Naudinga

05 01 Smulkiosios motorikos lavinimas
Ada 0 786
Kodėl svarbu lavinti vaikų smulkiąją motoriką?Smulkiosios motorikos užsiėmimų metu treniruojami nedideli raumenys, kurie kontroliuoja plaštakos, pirštų judesius. Skirtingos tekstūros taip pat svarbios - jas liečiant iš pirštų galiukų nerviniai impulsai keliauja į smegenis ir neša įvairiausius nervin..
24 11 Dovanos vaikams - idėjos pagal amžių
Ada 0 1322
Nurodytas amžius yra orientacinis - tuo laikotarpiu gavus dovaną ji bus jau aktuali vaikui, tačiau kartu ir naudinga dar ilgai ateityje :) 0-1 metai Maudynių knygelė, kuri sušlapus keičia spalvasPirmaisiais mėnesiais gali būti naudojama kaip kontrastinė knygelė, sustiprėjus pirštukams – kaip paveiks..
22 10 Juoda - balta. Kontrastinės kortelės ir knygelės kūdikio regėjimo stimuliacijai
Ada 0 1074
Mažyliai iki trijų mėnesių dar gerai neskiria ir nemato spalvų, tačiau ryškūs juodai balti piešiniai atkreipia dėmesį ir padeda mažoms akytėms sufokusuoti vaizdą.Kontrastingų spalvų korteles ir knygeles galima naudoti įvairiose vietose ir situacijose: pritvirtinti netoli vystymo stalo - kad mažylis ..
14 09 Ką veikti su vaikais rudenį
Ada 0 382
Rudeniški žaidimai - atradimai:Gamtos dėlionė. Koks lapas tinka prie gilės, ant ko auga kankorėžiai, šermukšnio uogos ir t.t. Praktika, o ne tik teorija, - visada įdomu ir lengviau įsimenama!Piršteliams pamiklinti. Šią veiklą nusižiūrėjau Mėtos darželyje - nieko daug nereikia, o kaip vaikams buvo sm..
18 08 Pirmoji bibliotekėlė
Ada 0 568
Kaip išsirinkti pirmąsias knygeles? Dažnai klausiate, kaip išsirinkti pirmąsias knygeles ir kokia turėtų būti pirmoji bibliotekėlė. Paruošiau sąrašą, kuris gali būti aktualus vaikučiams nuo gimimo iki 1-2 metukų.Rekomenduočiau iš pradžių įsigyti po vieną ar keletą skirtingo tipo knygelių. Matysite, ..
02 08 Skaitymas nuo mažų dienų
Ada 0 537
Patarimai, kaip užmegzti draugystę su knygelėmis nuo pirmųjų dienų: Pažintį su knygelėmis pradėkite po truputį, nenuvarginkite mažylio - jiems sunku sukoncentruoti dėmesį ilgesniam laikui. Neužsibūkite viename puslapyje per ilgai. Jam pradėjus nuobodžiauti - verskite kitą puslapį.Rinkitės knygeles p..
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)