Meniu
Krepšelis

Muzikinės

QUIET TIME MUSIC BOOK (Muzikinė knygelė)
Populiaru Neturime
Raminanti muzikinė knygelė mažyliams. Penki klasikinės muzikos kūriniai (kompozitoriai Mocartas, Šubertas ir kiti). Nuostabios jaukios iliustracijos, vaizduojančios muzika besimėgaujančius gyvūnėlius. Poilsio pertraukėlė intensyvią dieną ar nusiraminimui prieš miegą. Amžius: nuo gimimo10 puslapių (v..
15.99€
Be PVM:14.67€
THE ANIMAL ORCHESTRA PLAYS MOZART
Populiaru Neturime
Mocarto magija! Gyvūnų orkestras keliauja mišku grodamas penkias skirtingas Mocarto melodijas. Gražios iliustracijos ir nuostabi muzika - puikus būdas susipažinti su vienu iškiliausių visų laikų kompozitoriumi! Amžius: nuo 6 mėnesių10 puslapių (vidutinio kietumo)Dydis: 210 x 210 mmKalba: Anglų..
15.99€
Be PVM:14.67€
Atrask magišką klasikinę muziką! Gyvūnų orkestras keliauja iš vienos vietos į kitą grodamas penkių populiariasių Čaikovskio kūrinių ištraukas. Gražios iliustracijos ir nuostabios melodijos - puikus būdas susipažinti su klasikine muzika! Amžius: nuo 6 mėnesių10 puslapių (vidutinio kietumo)Dydis: 210 ..
15.99€
Be PVM:14.67€
THE FOUR SEASONS BY VIVALDI (Muzikinė knygelė)
Populiaru Neturime
Kiekviena šios muzikinės knygelės iliustracija vaizduoja skirtingą metų laiką, o paspaudus mygtuką išgirsite pritaikytą Vivaldžio "Metų laikai" dalį. Su iškirptomis detalėmis ir "takeliais" - viską tyrinėjantiems pirštukams! Puikus būdas susipažinti su klasikinės muzikos kompozitoriais nuo mažų dien..
15.99€
Be PVM:14.67€
Muzikinė knygelė su mistiškomis planetų iliustracijomis ir anglų kompozitoriaus Gustav Holst garsiausio kūrinio "The planets" muzikinėmis aranžuotėmis (iš viso knygelėje yra 7  skirtingos melodijos - po vieną kiekvienai Saulės Sistemos planetai, išskyrus Žemę).Amžius: leidėjas rekomenduoja nuo ..
15.99€
Be PVM:14.67€
THE CARNIVAL OF THE ANIMALS (Muzikinė knygelė)
Populiaru Neturime
Nuostabiai iliustruota muzikinė knygelė su prancūzų kompozitoriaus Camille’o Saint-Saënso „Žvėrių karnavalas“ (sukurta 1886 metais) temomis. Puikus būdas supažindinti vaiką su garsiausiais kūriniais bei lavinti muzikinį skonį. Amžius: leidėjas rekomenduoja nuo 3 metų, tačiau patiks ir jaunesniems sk..
15.99€
Be PVM:14.67€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)