Meniu
Krepšelis

Dažnai užduodami klausimai

Visi mūsų produktai yra pagaminti tap, kad juos pamiltų kiekvienas, jais galima dalintis ir mėgautis. Mūsų produktai atitinka Europos žaislų saugumo keliamus reikalavimus ir turi CE sertifikavimą.


Greitas ir patogus pristatymo terminas yra mūsų prioritetas. Mes siunčiame knygutes naudodamiesi paštomatų bei kurjerio paslaugomis. Jei Jus netenkina mūsų siūlomi pristatymo būdai - susisiekite su mumis ir mes pasistengsime surasti Jums patogesnį siuntimo būdą.

Mes stengiamės turėti pakankamą kiekį produktų sandėlyje, kad juos galėtume kuo skubiau pristatyti Jums. Jeigu taip atsitiko, kad Jus dominančios prekės didesnio kiekio neturime - susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime alternatyvas ar sutarsime dėl išankstinio pristatymo galimybių

Deja, bet kol kas Skaitau nuo gimimo projektas neturi fizinės parduotuvės, užsiimame tik internetine prekyba. Jeigu Jūs norite prekes atsiimti patys - susisiekite su mumis pateiktais kontaktais ir suderinsime galimybę prekes atsiimti tiesiai iš sandėlio Vilniuje.