Meniu
Krepšelis

Instrumentai

Ženklas: Wee Gallery
Metas muzikai! Keturi gyvūnėliai - muzikantai ir keturi skirtingi instrumentai, kuriais jie groja pažįstamas ir linksmas melodijas. Kontrastinės iliustracijos ir penki mygtukai su skirtingų instrumentų melodijomis (trimitas, būgnai, gitara, pianinas ir penktasis - visi gyvūnėliai savo instrumentais ..
13.79€
Be PVM:12.65€
Iliustruota natų knyga su pianino klaviatūra, kurioje rasite "Twinkle, Twinkle", "Frère Jacques", "Ode to Joy" ir "Row, Row, Row your Boat",  o taip pat idėjų, kaip sukurti paprastas melodijas pačiam. Kiekviena nata turi savo spalvą, kuri atitinka ant klavišo pažymėtą spalvą ir tonaciją, todė..
15.99€
Be PVM:14.67€
Smagus būdas groti ir išgirsti skirtingų mušamųjų instrumentų garsus, ugdyti ritmo pojūtį. Patogūs ir lengvai paspaudžiami mygtukai skleidžia 5 skirtingų mušamųjų instrumentų garsus, kuriais galima improvizuoti ir kurti savo ritmus, arba derinti prie knygelėje skambančių muzikinių regio, bliuzo ar p..
19.99€
Be PVM:18.34€
Nursery rhymes keyboard book Nursery rhymes keyboard book
Populiaru Neturime
Iliustruota natų knyga su pianino klaviatūra, kurioje rasite 10 vaikiškų dainelių ("Row, row, row your boat", "Twinkle twinkle little star", "Jack and Jill" ir kitos). Kiekviena nata turi savo spalvą, kuri atitinka ant klavišo pažymėtą spalvą ir tonaciją, todėl kiekvienas vaikas gali sugroti melodij..
15.99€
Be PVM:14.67€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)