Meniu
Krepšelis

Pasakos ir istorijos (3-5)

Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Nors mažasis Albertas ilgai nepratarė nė žodžio, jo galvoje kirbėjo daugybė idėjų. Berniukas nepritapo mokykloje, bet ypač domėjosi fizika ir matematika. Savo pirmąjį mokslinį darbą jis publikavo dar būdamas paauglys! Albertas..
12.99€
Be PVM:11.92€
Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Būdama maža Astrida pamėgo istorijas. Augdama apsupta gamtos, ji dienas leido kaip laisvę mylinti mergaitė: tyrinėjo miškus, žaidė su broliu ir seserimis ir krėtė išdaigas. Iš šių patirčių gimė Pepės Ilgakojinės personažas, ši..
12.99€
Be PVM:11.92€
Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Po mamos mirties mažoji Gabrielė pateko į našlaičių namus, kuriems vadovavo griežtos vienuolės. Būtent čia ji išmoko siūti. Baigusi mokyklą, tapo kabareto dainininke, siuvėja, skrybėlaičių kūrėja ir galiausiai – pačia garsiaus..
12.99€
Be PVM:11.92€
Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Dar būdamas mažas, Deividas tapo aistringu augalų ir fosilijų kolekcionieriumi. Didžiulis susidomėjimas viskuo, kas gyva, paskatino mokytis, o meilė žmonėms – kurti televizijos laidas. Norėdamas, kad galimybė domėtis gamta būt..
12.99€
Be PVM:11.92€
Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Kai Frida Kalo buvo paauglė, autobuso avarija apvertė jos gyvenimą aukštyn kojomis. Negalėdama pakilti iš lovos, ji... ėmė piešti! Autoportretuose Frida atskleidė savo skausmą ir sielvartą, bet kartu parodė aistrą gyventi ir n..
12.99€
Be PVM:11.92€
Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Būdama jauna Marija Kiuri negalėjo studijuoti, nes buvo moteris. O vėliau jos moksliniai pasiekimai buvo pagerbti visame pasaulyje. Radžio ir polonio atradimas dramatiškai pakeitė vėžiu sergančių žmonių gydymo galimybes, ir Ma..
12.99€
Be PVM:11.92€
Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Būdamas mažas, Neilas su tėčiu apsilankė aviacijos pasirodyme ir susižavėjo ten pamatytais lėktuvais. Taip gimė visą gyvenimą trukęs pomėgis skraidyti. Neilas išmoko pilotuoti lėktuvą dar nemokėdamas vairuoti! Kurį laiką pilot..
12.99€
Be PVM:11.92€
Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Būdamas mažas Stivenas mėgo stebėti žvaigždėtą dangų ir spėlioti, kokios paslaptys slypi visatoje. Nors ir nebuvo pavyzdingas mokinys, smalsumas ir nuolatinis domėjimasis padėjo pakliūti į geriausius Anglijos universitetus – O..
12.99€
Be PVM:11.92€
Rinkinys - Mažų žmonių DIDELĖS SVAJONĖS
Populiaru -13 %
Little People, BIG DREAMS - įkvepiančios žymių žmonių biografijos vaikams.Sužinok apie išskirtinių žmonių gyvenimus - nuo mados dizainerių ir menininkų iki mokslininkų! Rinkinyje - šešios knygelės - biografijos: Frida KahloAlbert EinsteinCoco ChanelDavid AttenboroughStephen Hawking Marie Curie Ir t..
67.99€ 77.94€
Be PVM:62.38€
GERIAUSIA BLOGA DIENA GYVENIMENaujiena knygyno lentynose!Knyga kiekvienam vaikui, kuriam yra tekę pabusti prastos nuotaikos! Šmaikšti, šilta istorija apie visiems mums pasitaikančias blogas dienas ir draugystės galią.Vilkiukui šiandien siaubinga diena: lauke debesuota (nors iš tikrųjų danguje –..
9.99€
Be PVM:9.17€
Labanakt, Meškiuk! Labanakt, Meškiuk!
Populiaru Neturime
Interaktyvi knygelė su žibintuvėliu! Žybsi danguje žvaigždelės,Meškio merkiasi akelės...Meškiukas jau ruošiasi miegoti, bet iš pradžių nori palinkėti labos nakties draugams. Ar padėsi juos rasti?Čiupk šioje eiliuotoje knygelėje esantį stebuklingą kartoninį žibintuvėlį, įkišk jį tarp puslapių ir iešk..
11.99€
Be PVM:11.00€
Sykį mažylis lokiukas miške randa kažkokį keistą daiktą...Nuo tos akimirkos, kai tik paliečia klavišus, lokys leidžiasi į kelionę, kuri nuneša jį tolyn nuo namų į neregėtą ir nuostabų pasaulį, kur tvyro magiški garsai, o šlovė ir turtai - ranka pasiekiami. Miestas yra viskas, apie ką tik jis galėjo ..
11.99€
Be PVM:11.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 47 (4 puslapių)