Meniu
Krepšelis

Pelėda Drūlija ir žiovuliukai: terapinės pasakos saldžiam miegui

Pelėda Drūlija ir žiovuliukai: terapinės pasakos saldžiam miegui
Pelėda Drūlija ir žiovuliukai: terapinės pasakos saldžiam miegui
23.45€
Be PVM: 21.51€
  • Sandėlys: Turime
  • Modelis: 9786090800331
  • ISBN: 9786090800331

„Visa ši knyga „Pelėda Drūlija ir žiovuliukai" skirta MIEGUI.

Joje rasite PENKIAS terapines pasakas, skirtas saldžiam miegui – vienos trumpesnės, kitos ilgesnės - ir eilėraštį „Vakaro draugas".

Šios knygos istorijos padės vaikams nurimti ir užmigti, lavins jų įgūdžius užmigti patiems, pristatys miegą kaip nuostabų bičiulį, su kuriuo labai malonu susitikti, pakvies kurti savo miego ritualus ir papasakos, ką daryti susapnavus nepatinkantį sapną.

Palydėkime į miego karalystę iškeliaujančius vaikus Drūlijos pasakomis ir padovanokime jiems stebuklingus įrankius, kurie leis jaustis ramiau, saugiau ir drąsiau. Galbūt šie įrankiai pravers sapne? O gal pabudus vidury nakties? Juk kai vakare paliekame miegančius vaikus, jie lieka patys su savimi – ne tik sapnuose, bet ir naktyje. Miegas – pirmoji vieta, į kurią išleidžiame savo mažylius vienus... Suteikime jiems galių, kurios padės mėgautis miegu, poilsiu ir sapnais.

Drūlijos pasakos – smagios, įtraukiančios, formuojančios vertybes, padedančios augti. Šios istorijos lengvai suprantamos ir leidžia vaikams greitai susitapatinti su personažais, skatina juos atrasti svarbias tiesas, suburia ir suartina visą šeimą. Be to, jos lavina vaizduotę ir atmintį, stiprina emocinį ir socialinį intelektą, spartina kalbos raidą, plečia žodyną, puikiai tinka ritualų kūrimui.

Smagaus jums skaitymo! Tegul Drūlijos pasakos neša į jūsų namus daug daug džiaugsmo!

Amžius: nuo 3 metų

72 puslapiai, kieti viršeliai

Dydis: 234 x 206 mm

Autorė  Inga Narijauskienė

Kalba: Lietuvių

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha