Meniu
Krepšelis

Pelėda Drūlija ir diena Ne: terapinės pasakos vaikam

Pelėda Drūlija ir diena Ne: terapinės pasakos vaikam
Pelėda Drūlija ir diena Ne: terapinės pasakos vaikam
19.95€
Be PVM: 18.30€
  • Sandėlys: Turime
  • Modelis: 9786094753947
  • ISBN: 9786094753947

Terapinės pasakos – fantastiškas išradimas! Tai smagios istorijos, kuriose tarp eilučių slypi mažiesiems klausytojams skirtos žinutės. Jos stebuklingai lengvai pasiekia vaikų galveles bei širdeles ir yra gerokai patrauklesnės ir aiškesnės, negu tiesiai jiems sakomi prašymai, pasiūlymai ar nurodymai.

Knygoje „Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams" rasite tris terapines pasakas apie pelėdą Drūliją ir sužinosite:

  • Kas įvyko, kai ją aplankė diena NE;
  • Kaip Drūlija kartu su griaustiniu smagiai laiką leido;
  • Kodėl pelėda ieškojo paslaptingosios vietos KAŽKUR.

Knygos „Pelėda Drūlija ir diena NE" pradžioje yra laiškas, skirtas terapinių pasakų skaitytojams. Jame rasite kelis paprastus, bet vertingus patarimus.

Drūlijos pasakos – smagios, įtraukiančios, formuojančios vertybes, padedančios augti. Šios istorijos lengvai suprantamos ir leidžia vaikams greitai susitapatinti su personažais, skatina juos atrasti svarbias tiesas, suburia ir suartina visa šeimą. Be to, jos lavina vaizduotę ir atmintį, stiprina emocinį ir socialinį intelektą, spartina kalbos raidą, plečia žodyną, puikiai tinka ritualų kūrimui bei naratyviniams žaidimams.

Amžius: nuo 3 metų

60 puslapių, kieti viršeliai

Dydis: 234 x 206 mm

Autorė  Inga Narijauskienė

Kalba: Lietuvių

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha