Meniu
Krepšelis

Nušviesti gyviai

Nušviesti gyviai
Neturime
Nušviesti gyviai
21.80€
Be PVM: 20.00€
  • Sandėlys: Neturime
  • Modelis: 9786098252132
  • ISBN: 9786098252132

Interaktyvi enciklopedija. Pasinaudok stebuklingais stikliukais ir patyrinėk įdomiausius gyvius pievose ir jūrų gelmėse!

Griebkite didinamuosius stiklus, tinklelius ir pirmyn į pievas! Tikriausiai pamenate, kaip vaikystėje su didžiausiu smalsumu ir džiaugsmu tyrinėjote gyvius žolėse, o kai kuriems jų net pastatydavome namelius, norėdami stebėti jų įdomų gyvenimą. Ši knyga – tai pasaulio pievos, kuriose atrasite neįtikimų vabzdžių, spalvingų drugelių ir baisių ropinėjančių padarų, nė neiškeldami kojos iš namų. Tad jaukiai įsitaisykite ant sofos, paimkite į rankas knygoje esančius spalvotus stebuklingus stikliukus ir pro juos apžiūrėkite duris į gamtą atveriančius knygos puslapius. Žvelgdami pro skirtingos spalvos stikliukus, matysite vis kitokį vaizdą! Žaliasis išryškins augaliją, raudonasis vabzdžius, o mėlynasis – kitus įdomius ar net šiurpą keliančius gyvius.

Smalsiai patyrinėję, perskaitykite informaciją apie atrastus padarėlius ir sužinokite įdomių faktų apie juos. Ir kas sakė, kad gamtos pažinimas gali būti nuobodus?

Interaktyvus knygos formatas skatina pažinimo džiaugsmą bei smalsumą, o jos turinys – pagarbą mus supančiai gamtai.

Amžius: nuo 3 metų

64 puslapiai, viduje 3 spalvoti lęšiai, kieti viršeliai

Dydis: 290 x 350 mm

Autorius Barbara Taylor

Iliustracijos: Carnovsky

Kalba: Lietuvių

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha