Meniu
Krepšelis

Kai pažvelgsi į viršų

Kai pažvelgsi į viršų
Kai pažvelgsi į viršų
17.99€
Be PVM: 16.50€
  • Sandėlys: Turime
  • Modelis: 9786098232226
  • ISBN: 9786098232226

Nuobodžiaujantis berniukas Lorenzas naujuose namuose atranda seną paslaptingą užrašų knygutę. Ir gyvenimas tampa netikėtai painus bei keistas... Apie tai, kaip skleidžiasi vaiko vaizduotė, pasakoja naujoji argentiniečių iliustruotojo Decur novelė „Kai pažvelgsi į viršų“, dienraščio „The New York Times“ pripažinta geriausia 2020 m. vaikiška knyga.

Savamokslis argentiniečių iliustruotojas Guillermo Decurgezas (knygų pasaulyje žinomas Decur slapyvardžiu) savo skaitytojus nukelia į keistai nuostabių vaikiškų svajonių ir košmarų kupiną pasaulį. Telefono ekrane gyventi įpratęs Lorenzo miršta iš nuobodulio kartu su mama atsikraustęs į naujus namus. Tačiau viskas pasikeičia, kai seno rašomojo stalo stalčiuję jam pavyksta aptikti istorijų ir piešinių primargintą užrašų knygelę.

Anot knygos autoriaus, šios paprastos ir jautrios istorijos sėkmė bei pelnytas geriausios pasaulyje vaikiškos knygos titulas slypi nuoširdume ir žinutėje, kurią jis norėjęs perduoti savo skaitytojams. Kurdamas „Kai pažvelgsi į viršų“ G. Decurgezas sėmėsi įkvėpimo savo paties gyvenimo istorijose.

Amžius: nuo 4 metų

184 puslapių knyga kietais viršeliais

Dydis: 203 x 305 mm

Autorius Guillermo Decurgez

Kalba: Lietuvių

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha