Nurodytas amžius yra orientacinis - tuo laikotarpiu gavus dovaną ji bus jau aktuali vaikui, tačiau kartu ir naudinga dar ilgai ateityje :)

0-1 metai

Maudynių knygelė, kuri sušlapus keičia spalvas

Pirmaisiais mėnesiais gali būti naudojama kaip kontrastinė knygelė, sustiprėjus pirštukams – kaip paveikslėlių knygelė, kurią skaityti galima vonioje! Sušlapinus puslapių iliustracijos iš juodai baltų tampa spalvotomis. Knygelė bus aktuali ilgą laiką – 1-2 metų vaikučiai galės ją naudoti kaip daugkartinę spalvinimo vandeniu knygelę ir lavinti ranką piešiant teptuku.


6 mėnesiai – 1 metai

Knygelė su slankiosiomis detalėmis

Pradedantiems tyrinėti pirštukams bus įdomu, kas atsitinka pajudinus slankiąsias detales. Skatina motorinių įgūdžių vystymąsi, veiksmo-žvilgsnio koordinaciją. Kalėdiniam laikotarpiui puikiai tiks Slide and See Christmas knygelė, kurioje judinant detales Kalėdų senelis lenda į kaminą, įsižiebia eglutės lempelės...


1-3 metai

Knygelė su atvartais

Mažiems pirštukams ir smalsioms akytėms patiks ieškoti, kas yra už kiekvieno atvartėlio. Lavina smulkiąją motoriką. Žiemos šventėms puikiai tiks Play Hide & Seek with Reindeer - nuostabios žiemiškos iliustracijos skatina žaisti slėpynes – už kiekvieno atvarto slepiasi vis kitas gyvūnas!


0-3 metai

Garsinė knygelė

Nuo įvairių gyvūnų garsų iki klasikinės muzikos, nuo paslaptingų nakties garsų iki šokančių dinozaurų – nuostabiai iliustruotos garsinės knygelės su lengvai paspaudžiamais mygtukais pradžiugins mažylį, o kokybiški garsai neerzins tėvelių ausų!


1-3 metai

Lavinamosios kortelės

Trys temos - “Miško gyvūnai”, “Vabzdžiai” ir “Paukščiai”. Kiekvienoje dailioje ir tvirtoje dėžutėje rasite po 20 kokybiškų, ypač tvirtų mokomųjų kortelių saugiais užapvalintais kampais. Visi pavaizduoti objektai išskirti baltame fone, kad dėmesio neblaškytų kitos detalės ir būtų lengviau įsidėmėti bruožus. Kitoje “Miško gyvūnai” ir “Vabzdžiai” kortelių pusėje rasite įdomius faktus, kurie sutaupys tėveliams daug laiko ir padarys mokymąsi patrauklų ir lengvą visai šeimai! O rinkinio “Paukščiai” korteles galima ir išgirsti! Nuorodoje atrinkti profesionaliai įrašyti visų kortelėse vaizduojamų paukščių balsai: https://www.skaitaunuogimimo.lt/pauksciu-balsai


2-5 metai

Knyga “Lokys ir pianinas”

Nuostabios apdovanojimą pelniusios iliustracijos ir jautri, šiluma spinduliuojanti bei pamokanti istorija apie svajonių siekimą, jų išsipildymą bei tikrą draugystę. Ypač tinka jaukiems šeimos vakarams!


2-7 metai

Magiškos spalvinimo knygelės vandeniu “Magic painting” (su teptuku)

Tereikia tik vandens! Galima rinktis stambesnius piešinius pradedantiesiems dailininkams (First magic painting serija) ar su daugiau smulkesnių detalių jau pažengusiems. Nuo įvairių gyvūnų iki kosmoso, nuo garsių klasikinių paveikslų iki kalėdinių iliustracijų, nuo princesių iki drakonų – aktualią temą ras kiekvienas!


2-7 metai

Lipdukų knygelės

Dovana smulkiosios motorikos lavinimui, kūrybiškumui, pažinimui. Platus lipdukų knygelių pasirinkimas pagal amžių ir pomėgius. Mažiausiems rekomenduoju pradėti nuo First sticker book serijos – lipdukai didesni, iliustracijos stambesnės. Galima rinktis iš daugybės aktualių temų – profesijos, metų laikai, maistas, apranga, transportas, astronomija, pasakos, gyvūnai, kelionės, šventės… O gal patiktų patiems sukurti išskirtinį automobilio ar motociklo modelį?


7-10 metų

Pjeras, labirintų detektyvas

Knyga, primenanti kompiuterinį žaidimą, kur tik perėjęs vieną lygį – patenki į kitą. Tik čia – ne virtualioje erdvėje, o knygos puslapiuose. Daugybė užduočių, kurias reikia įveikti, įtrauks ne tik vaikus, bet ir suaugusius! Knyga ne tik ugdo vaizduotę, dėmesingumą, bet yra ir puiki atminties treniruotė.


5-10 metų

Erdvinė - užduočių knyga “Sveikas, Vilniau”

Visiems vilniečiams ir miesto svečiams! Verčiant knygos puslapius keliaukite po įžymias Vilniaus vietas, kuriose nerimsta šurmulys per didžiausias metų šventes. Pakeliui laukia įvairios užduotys!


5-10 metų

Dekoravimo knyga su perkeliamais piešinėliais

Knygoje rasite dailias spalvotas iliustracijas, o taip pat juodai baltus piešinius, kuriuos reikės nuspalvinti ir dekoruoti perkeliamais piešinėliais (ne lipdukais!). Užsiėmimas skatina kūrybiškumą, moko kruopštumo, ugdo kantrybę, atpalaiduoja.