Meniu
Krepšelis

Pan Macmillan

Ženklas: Pan Macmillan
"The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Vartydamas šią knygelę vaikas mokysis, kaip mandagiai ir pagarbiai bendrauti bei dalintis. Su smagiais atvartėliais, judinimo mechanizmais bei praktiniais gydytojos Amandos..
9.99€
Be PVM:9.17€
Ženklas: Pan Macmillan
"The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Knygelė "Let's Brush Our Teeth" padės vaikui susipažinti su dantukų valymo rutina bei paskatins rūpintis savaisiais! Su smagiais atvartėliais, judinimo mechanizmais bei pra..
9.99€
Be PVM:9.17€
Ženklas: Pan Macmillan
Knygelė lietuvių kalba pasirodys maždaug 2022 m. balandžio viduryje."The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Ši knygelė padės paaiškinti vaikui, kodėl svarbu plauti rankas, kada ir kaip turime tai daryti. Čia rasi..
9.99€
Be PVM:9.17€
Ženklas: Pan Macmillan
Knygelė lietuvių kalba pasirodys maždaug 2022 m. balandžio viduryje."The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Šioje knygelėje - Molės atsisveikinimo su čiulptuku istorija. Čia rasite smagių atvartėlių, judinimo mec..
9.99€
Be PVM:9.17€
Ženklas: Pan Macmillan
"The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Šioje situacijų knygelėje susipažinsite su Gabriele – jos diena prasidėjo nekaip ir šiandien ji jaučiasi kaip niekad pikta! Jauki ir naudinga knygelė su atvartėliais bei sl..
9.99€
Be PVM:9.17€
Ženklas: Pan Macmillan
"The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su kasdienėmis situacijomis, pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Vaikas nemėgsta rengtis? Ši knygelė su atvartėliais ir slankiojančiomis detalėmis padės "prisijaukinti" šį kasdienį ritualą.Šioje serijoje - ir ki..
9.99€
Be PVM:9.17€
Ženklas: Pan Macmillan
"The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Šioje knygelėje Nencė ir Tedas lankosi pas dantų gydytoją apžiūrai. Šioje knygelėje rasite smagių atvartėlių, judinimo mechanizmų bei praktinių gydytojos Amandos Gummer pat..
9.99€
Be PVM:9.17€
Ženklas: Pan Macmillan
Linksma mokomoji knygelė su slankiosiomis detalėmis apie mus supantį pasaulį.Susipažink su voru ir sužinok daugiau apie įdomų jo pasaulį. Knygelė atsakys į daugybę klausimų: kodėl vorai naudingi gamtai, koks jų vaidmuo ekosistemoje, kam jiems reikalingos kojos, kuo ypatingi neriami tinklai ir dar da..
8.99€
Be PVM:8.25€
Ženklas: Pan Macmillan
Vandeniui atspari knygelė smagioms maudynėms! Su ryškiomis iliustracijomis, vaizduojančiomis vandens gyventojus. Su vandens purkštuku.Vandeniui atspari knygelė yra saugi, patvari ir higieniška. Amžius: 0+8 puslapiaiDydis: 154 x 183 mmIliustravo Kay Vincent..
9.99€
Be PVM:9.17€
Ženklas: Pan Macmillan
Dienoraštis tiks trumpiems kasdieniams įrašams ir meditacijai spalvinant originalias Tove Jansson knygų iliustracijas. Tikriems Trolių Mumių gerbėjams!Amžius: nuo 6 metų128 puslapių Dydis: 145 x 177 mmKalba: Anglų..
10.49€
Be PVM:9.62€
POTTY FUN! (Su slankiosiomis detalėmis)
Populiaru Neturime
Ženklas: Pan Macmillan
Linksma itin storų puslapių mokomoji knygelė apie puoduko reikalus. Su slankiojančiomis detalėmis ir atvartėliais - kad mokytis būtų dar smagiau!Amžius: 0-3 metai8 puslapiai (kieti)Autorius: Roger PriddyKalba: Anglų..
11.99€
Be PVM:11.00€
THE BIG STEPS: WE'RE HAVING A BABY (Knygelė su atvartėliais)
Populiaru Neturime
Ženklas: Pan Macmillan
"The Big Steps" knygelių serija sukurta tam, kad padėtų mažiesiems susipažinti su pokyčiais ir naujomis patirtimis jų gyvenime. Šioje knygelėje Nencė taps vyresniąja seserimi - jos šeima ruošiasi naujojo nario atvykimui į pasaulį. Knygelėje rasite smagių atvartėlių, judinimo mechanizmų bei praktinių..
9.99€
Be PVM:9.17€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)