Meniu
Krepšelis

Nušviestas pasaulis

Nušviestas pasaulis
Neturime
Nušviestas pasaulis
17.99€
Be PVM: 16.50€
  • Sandėlys: Neturime
  • Modelis: 9786098252002
  • ISBN: 9786098252002

Vaikams nuolat kyla idėjų: drąsių, išradingų, linksmų, keistokų, geraširdiškų. Deja, aplinkiniai neretai šias idėjas nuslopina, kartu nuslopindami ir vaiko kūrybiškumą, iniciatyvą, potencialą ar net pasitikėjimą savimi. „New York Times“ bestseleriu tapusi knyga moko vaikus ir suaugusiuosius klausyti savo vidinio balso, pašaukimo, daryti tai, kas teikia daugiausia džiaugsmo, ir tikėti savimi, neatsižvelgiant į kitų nuomonę, kritiką ar abejingumą. Kai tikėjimas savo idėja auga, ji auga kartu su mumis, vieną dieną virsdama kažkuo dideliu ir gražiu, o gal net tuo, kas pakeis pasaulį.

Viskas, ką matome aplinkui, kažkada buvo idėja. Kuo pavirs Jūsų idėja?

Šioje knygoje slypi magija ir neatrastas pažinimo džiaugsmas

Ar kada svajojai apkeliauti visą pasaulį? Ši interaktyvi knyga padės tai padaryti čia ir dabar! Griebk spalvotas plokšteles ir pro jas žvelk į paslaptis saugančius puslapius. Kiekviename lape išvysi net tris skirtingus vaizdus. Žvelgdamas pro žaliąjį lešį galėsi pasijusti it pasaulio užkariautojas ir atrasti naujus žemynus: tyrinėsi žemėlapius, regėsi miestus ir paslaptingas vandenynų būtybes. Raudonasis lęšis išryškins kultūrines bei istorines vietovių įžymybes – nuo įspūdingų statinių iki gardžiausio maisto. Mėlynasis - atskleis gamtos stebuklus: Arktyje saugokis baltųjų lokių, Vakarų Europoje tykančių vilkų, o Madagaskare sustok pailsėti po baobabu. Perskaitęs pažinimo gidą sužinosi naujų įdomių faktų apie knygoje regėtus objektus, o šiomis žiniomis galėsi pasidalyti su draugais ar tėvais.

Tai - ne paprastas atlasas: jis atgyja prieš akis! Knyga skatina smalsumą, atradimo džiaugsmą, per žaidimą padeda susipažinti su pasaulio geografija, istorija ir kultūra.

Amžius: nuo 3 metų

64 puslapiai, viduje 3 spalvoti lęšiai, kieti viršeliai

Dydis: 290 x 350 mm

Autorius Kate Davies

Iliustracijos: Carnovsky

Kalba: Lietuvių

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha