Meniu
Krepšelis

Ką daryti susidūrus su problema?

Ką daryti susidūrus su problema?
Populiaru Neturime
Ką daryti susidūrus su problema?
8.99€
Be PVM: 8.25€
  • Sandėlys: Neturime
  • Modelis: 9786099587134
  • ISBN: 9786099587134

Ar žinojai, kad kiekvienoje problemoje slypi galimybė? „New York Times“ bestseleriu tapusi knyga ragina neišsigąsti susidūrus su kliūtimi, nebėgti, nesislapstyti, o pažvelgti jai tiesiai į akis. Pasirinkę lengviausią kelią – vengti problemos, ne tik jos neatsikratome, bet ir padedame jai augti, kol vieną dieną ji tampa nepakeliamai sunki. Tai supratęs knygos herojus stoja į akistatą su jam ramybės neduodančia problema ir atranda kažką netikėto, vertingo ir gražaus. Jo problema nėra tokia didelė ir baugi, kaip atrodė iš pradžių, be to, joje slypi galimybė! Galimybė išmokti ir tobulėti.

Įkvepianti šios knygos žinia – viena svarbiausių, kurią turime perduoti savo vaikams, siekdami, kad jie būtų laimingi, sąmoningi, nebijotų imtis atsakomybės ir nuverstų kalnus. Tai istorija, skirta ir mums, suaugusiesiems, kartais pamirštantiems šią paprastą, tačiau gyvybiškai svarbią tiesą.

Knyga laimėjo aukso medalį „Mamų pasirinkimo“ apdovanojimuose, aukso medalį „Moonbeam“ geriausių vaikiškų knygų apdovanojimuose ir Kristoferio apdovanojimą už aukščiausias vertybes atspindinčią literatūrą.

Amžius: nuo 4 metų

32 puslapiai, kieti viršeliai

Dydis: 260 x 260 mm

Autorius Kobi Yamada

Iliustravo Mae Besom

Kalba: Lietuvių

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha